Шахрайство в сфері державних закупівель. (оновлено)

bolena

 

До нашої організації звернувся громадянин України Подольський Станіслав Володимирович з проханням про допомогу у вирішенні питання щодо корупції в сфері держзакупівель та махінацій керівника підприємства «Болена» Кіндрачука Богдана Степановича.

Станіслав розповів про схеми відкату в тендерах державних закупівель. Про махінації у встановленні продукції ї «Болена», а саме металопластикових вікон в державних установах, де по договорах встановлена продукція одного розміру, а насправді іншого, меншого. Про те, що  керівник Кіндрачук Б.С.  не виплачує в повній мірі обіцяної грошової оплати труда.

Зi слів Подольського Станіслава про один з епізодів лівого заробітку.

В двох державних закладах освіти та лікарні м.Трускавець були встановлені металопластикові вікна фірмою «Болена», на який, на той час, я працював менеджером. Ніби нічого поганого: виграли тендер, зробили свою роботу та отримали оплату. Насправді все набагато краще для підприємства, нажаль не для держави. На умовах договору підприємство «Болена» мала встановити вікна монтажною глибиною 70мм, а встановили – 60мм. Зрозуміло куди поділась різниця. Повинні були встановити енергозберігаюче скло, а стоїть просте, ще приблизно 10% економії. Помножити різницю на сотні одиниць продукції і вийде крутенька сума.

В навчальних закладах м.Трускавець за кошти батьків,спонсорів були встановлені металопластикові вікна не нашої фірми. Вигравши тендер фірма встановила по договору всі вікна в будівлі навіть ті, які вже були встановлені (звісно ті вікна ніхто не замінював). Виходить фірма отримала кошти за вже оплачені і встановлені вікна.  Їх було, приблизно, 120 шт. Куди ділись кошти?

Ми порадились з нашими адвокатами щодо цієї ситуації. Під яку статтю підпадають дії фірми «Болена» та , так званих, однодумців а точніше співучасників оборудки? Відповідь чітка: «…підпадає під частину 4 ст.190 КК України «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою карається позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна». Це особливо тяжкий злочин і строк давності скоєння злочину 15 років з дня вчинення».

Вся надана Станіславом інформація буде перевірена . Знайдені докази ми обов’язково оприлюднимо чи спростуємо інформацію. Якщо інформація буде підтверджена, ГО “З народом та для народу” ініціює перевірку всіх тендерів пов’язаних з підприємством “Болена”.

 

12.07.2014р. Оприлюднені перші результати перевірки діяльності підприємства “Болена”.

Зі слів Подольського С.В. – нерухоме майно Кіндрачука Б.С.

17 коментарів

 1. Хам коментує:

  Ні чого у нього майна, зрозуміло так красти так у кожного було би.

 2. Робітник коментує:

  Цікаво яку він диклорацію показує про доходи? Маємо надію що вона буде відповідати його росходам.

 3. Чернівчанин коментує:

  Це ще той, мудак……… Б.С.

 4. МММ коментує:

  Пі…ас, якого вигнав Богдан, скотина хоче бабла, а з…пу не хочеш???

 5. ммм2 коментує:

  До МММ
  Интересно, сколько такихс пи…сов Б.С. уволил и не расчитался? Вопрос кто из ни пи…с? Если пообещал расчитаться – то расчитайся за выполненую работу. Это крэдо многих бинесменов. А Б.С на мой взгляд просто базарный жулик.

 6. Міліціонер коментує:

  Я би написав на нього заяву, і зарас тоді він по іншому говорив би.

 7. С коментує:

  К МММ сам ты пи…ас ты бы лучше не обманывал государство и рассчитывался со своими рабочими которые на тебя работали.

 8. С коментує:

  Ты еще ответишь за бюджетные деньги . Например за окна поставленные ранее другой фирмой за которые ты деньги получил.

 9. сырой коментує:

  на кол гона. тоже мне манька-облигация!

 10. Мент коментує:

  Я думаю що зарас цей бізнесмен бути через міліцію шукати вплив на особу яка розкрила незаконні схеми. До речі міліція в цьому активно сприяє.

 11. модератор коментує:

  Шановні користувачі! Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалені.

 12. Максим коментує:

  Этого Богдана Степановича надо на кол посадить, за нае…ки .

 13. А коментує:

  ТАК Подольський наркоман …

 14. Друг Стаса коментує:

  До А сам ти наркоман, Стас може і тобі Богдану довідку показати і пройти обстеження.

 15. Друг Стаса коментує:

  Я би порадив писати заяву в міліцію на цього прихвостня.

 16. Вано коментує:

  жив по сусідству з Подольським. то шо він наркоман вечором навіть не скривав

 17. реалист коментує:

  Где хоть один документ подтверждающий слова Подольского ? Одно ( не знаю , не помню) Я думаю здесь нужно копнуть с другой стороны , а именно о Стасе ( уверен результат будет интересным ) . Ну и конечно узнать версию руководства Болены. Еслибы действительно с ним не справедливо поступили , что же он сразу в милицию не пошел ? А я скажу потому что у самого рыльце в пушку , да и еще и наркоша . Я вижу суть этого расследования , наркоши и горники создают общественные организации . Смешно

Напишіть відгук