Любов по-американськи. Ч3. Як міліція реагує на факти контрабанди.

pet730.jpg

З розповіді Миколи.

Одного разу до мене прийшов товариш. Поспілкувавшись, я попросив у друга цигарку. Закурив. Відчув інший присмак. Покрутив пачку, подивився на акцизну марку, та зробив висновок – контрабанда. Запитав, де той купив цю отруту. Виявляється, торгує цією гидотою колишня «наречена», Сафронел А.О., у своєму магазині. Я попросив свого друга зробити «контрольну закупку». Як і очікувалось, всі 20 пачок є підробними. «Вона вже настільки знахабніла, що торгує контрабандою в себе в магазині», та відправився в податкову.

На моє прохання поспілкуватись з відповідальною, по контрабанді, особою, відповіли згодою, та провели до слідчого. Там я розповів усю історію, наголосивши на тому, що Сафронел займається контрабандою й торгівля в її магазині нелегальними цигарками – це не співпадіння, і пред’явив закуплені цигарки. «Звідки ви знаєте,що ці цигарки – контрабанда?», запитали мене податківці. Принесли книжку, та зачитали ст. 383 «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину». У свою чергу я указав на розбіжності. По перше – різниця в ціні, на упаковці одна ціна, а продажна – вища. По друге – форма упаковки інша. По третє – неозброєним оком проглядається підробка акцизної марки. За свої дії готов нести відповідальність. Податківці тільки всміхались. Подзвонив на гарячу лінію. Відповідь «однозначна»: «Ми приймемо міри…».

Я пішов у НДЕКЦ (Науково-Дослідний Експертно – Криміналістичний Центр). Спеціаліст, взявши пачку в руки, одразу зробив висновок – контрабанда. «Невже , податківці, які займаються контрабандою цигарок не змогли розгледіти відмінності?», подумав я. Розповів , що був у податковій і там мене послали… Експерт дав пораду звернутись до УМВС області.

Tак і зробив. Звернувся у відділ ДСБЕЗ при УМВС у Чернівецькій області. Навколо мене зібралось 7 – 8 чоловік, представників відділу. В черговий раз розповів свою історію. І знов наголосив на тому , що Сафронел А.О. займається контрабандою, що можна знайти не 20 пачок, а 500 ящиків цигарок. Уважно вислухавши та, зробивши потрібні нотатки, мене відпустили. Завірили в тому, що справу не залишать і розкрутять «по повній». Думаю: «Нарешті почнуть працювати органи правопорядку». Я даремно на це сподівався.

Через два місяці, мені зателефонували з УМВС та повідомили про заплановане, на наступний день, проведення слідчих дій в селі. Ці дії відмінили, та перенесли на ще один наступний день. За час, цього «перенесення», до мене зателефонували друзі та повідомили, що в селі бозна що твориться? «Ліві» цигарки розвозять – хто, як може. Хто на велосипеді, хто на фірі, хто на автомобілі. Мене питають: «Микола, що це має бути?» Обшук провели у деяких знайомих Сафронел, звісно нічого не знайшли. А до її хатинки навіть на подвір’я не зайшли. Знову ж таки знайомий розповів, що приїхали люди, привітались з Чорновалюком, (один із контрабандистів, поплічник Сафроне А.О.) розвернулись та уїхали. А мені повідомили, що у неї нічого не знайшли.

Цікаво хто злив інформацію й чому провели операцію через два місяці? Нема ніякої надії. Усі куплені.

Від редакції.

Нещодавно ми оприлюднили статтю щодо податкової, яка боролась з контрабандою. Де податківці, нібито по анонімному дзвінку, намагались провести обшук у приміщенні та авто громадянина України без Ухвали суду. Як вони швидко реагували. Так за що боролись податківці в цьому випадку? За сфери впливу, чи просто прибирали конкурентів? Або ми помиляємось. Це просто змінилась влада й податківці змінили схеми роботи в кращу сторону. І ще питання, чи це були контрабандисти та контрабандні цигарки. Це вирішує суд.

До статті.

9 коментарів

 1. Контрабандист. коментує:

  Когда им надо они очень быстро реагируют, когда они не в доле и наоборот когда в доле можно долго добиваться правды. Пример это статья и другая про попытку обыска без необходимых документов. Уроды, налоговики.

 2. Громодянин. коментує:

  Було би цікаво призвища працівників податковаї та ВДСБЕЗ які спілкувались з Миколою і нічого не зробили.

 3. иван коментує:

  все фамилии будут указаны постепенно

 4. georg коментує:

  Нічого нового. Погано, що сприймаємо це нормально. З посмішкою. Так має бути. Міліція порушує закон а простих громадян за порушення саджають або беруть бабло. Ці пі..ри завжди в виграші. Смерть ворогам.

 5. Ростік коментує:

  Цікаво вони хоч читають , дивляться цей сайт, взагалі пресу? Мені здається що одні хабарники перемогли інших. Більше ні чого не змінилась.

 6. Василь коментує:

  Можливо дивляться, але їм все пофіг. Моя особиста думка що їх всіх по черзі треба гнати на Схід не хай там показують як вони ” Родину любят” ане забирати молодих хлопців які не мають досвіду, знань, які грали у війну тільки в контр страйк.

 7. Майдановець коментує:

  Я бачу що в області ні чого не змінилось, тільки лозунги та обіцянки.

 8. мм2 коментує:

  Чому? Змінились кішені, мабуть вони більші ніж попередні.

Напишіть відгук