Громада проти декана. Безлад на факультеті НТУ ХПІ в Чернівцях.

mak730.jpg

Ми продовжуємо висвітлювати події щодо Чернівецького факультету НТУ ХПІ. Так, дещо змінюється. Викладач фізичного виховання своєю потужною енергією не дає послабити і так напружену ситуацію і намагається довести, що тільки спільними зусиллями можливо досягти мети, а саме навести лад на факультеті. Позбутись відвертих хабарників. З  чистого листа, в здоровому колективі, почати конструктивні діалоги щодо розвитку факультету.

16.06.14 Маринчук В.М. приблизно о 5 ранку прибув до навчального закладу для фіксації можливого порушення щодо платної стоянки на території  НТУ і в подальшому  підняти питання на загальних зборах факультету про законність цієї стоянки. Куди ідуть кошти? В той час коли на факультеті і так погано з фінансуванням.  Також працюють виробничі цеха. Питання теж саме. Підійшовши до воріт  державної установи, Маринчук В.М., зафіксував на камеру  факти надання послуг стоянки, коли до нього підійшов один з охоронців та в агресивній формі з нецензурною лексикою  почав перешкоджати діяльність викладача. Охоронець повернувся свій «офіс», нібито викликати міліцію. Потім вийшов із биткою.  Намагаючись, відібрати обладнання, наніс Миринчуку декілька ударів «інструментом». Слідча група, яка прибула на виклик, вилучила знаряддя праці.

Невже охоронці не знають своїх обов’язків? Невже не ознайомлені та не проінструктовані щодо дій в таких випадках адже: викладач не знаходився на території закладу, не намагався проникнути на територію, яка знаходилась під охороною. (події відбувались в світлу пору доби, ворота знаходяться одразу біля вікна кімнати охорони). Навіть, якщо б і намагався, чи має право охоронець застосовувати битку до викладача, який працює вже 5 років, і, зрозуміло, що охорона з ним знайома? Такі питання потрібно вирішувати через скарги керівництву, а не застосовувати битку, адже ніякої агресії щодо охорони не було. Можливо,  наслідки алкогольного отруєння затьмарили  розум. Слідство розбереться. Цікаво, як відреагує керівництво на дії охорони, підлеглих Маковея І.Д. Охоронець відмовився надати коментар щодо цих подій.

Поскаржилась на дії охорони, а саме Маковея І.Д. , студентка 2-го курсу факультету Липованчук Яна. Прийшовши  на здачу заліку, охоронці не пропустили на територію закладу вагітну студентку (8 місяців) з дворічною дитиною. В грубій формі відмовивши Їй. «Я сіла на лавочку та заплакала», розповідає Яна. Згодом, зі сварками з Маковеєм, керівником охоронців, проблему вдалось вирішити за допомогою викладачів факультету. Не вкладаються в голові вчинки керівника. На стоянку та в цеха транспортні засоби пропускають, а вагітну жінку з дитиною в колясці – ні. Можливо, потрібно було внести фінансовий внесок на розвиток «охоронної структури» Маковея? Чи знов наслідки алкогольного отруєння? Адже в кабінеті у Маковея І.Д. «самооборонівці» знайшли цілий склад горілчаних напоїв. Куди поділись моральні якості? Замість того щоб допомогти вагітній дівчині, ці істоти принижують її гідність. Куди дивиться керівництво закладу? Що за свавілля?

За неперевіреною інформацією (пізніше ми її обов’язково перевіримо, надамо докази або спростуємо). проти Маковея І.Д. в 2006-2007 роках була порушена кримінальна справа по статті «хабарництво», а зараз він очолює, замисліться, антикорупційний комітет на факультеті.

 

27 коментарів

 1. Студентка коментує:

  До коментаря 22. Я згідна з цим що хабар всі беруть, але інші викладачі беруть меншу суму, наприклад якщо не виходить щось по предмету потрібно домовлятися, але навіщо мені фізра і ще кожного семестру, інші предмети є по 1-2 семестри і все і ці профільний предмети. А фізра це що профільний предмет і навіщо цей предмет вчити до 4 курсу? Ви інших вузах наприклад ЧНУ, БДФЕУ фізькультура тільки 4 семестра, а чому у нас 8 семестрів. І порахую скільки а маю давати за моє навчання фізруку з кожного заліку по 300 грн. 300*8=2400 грн, це тільки одному викладачу. Запитиння нафіга мені фізра 4 года????? Ліпше поставили більше профільних предметів бо коли я піду працювати по спеціальністю фізра не нужна!!! Це не тільки я мала проблеми з ним, а всі дівчата з ношої групи.

 2. маринчук в м коментує:

  Однако.Ну и цифры тут звучат.Скажи мне это в глаза, УЧИЛКА.Вы, гражданка, уже мхом покрылись а называетесь студенткой.Заведи себе лучше мужика а то извелась уже касатик,жалко.

 3. Мария коментує:

  коментар видалено!

 4. Студентка коментує:

  Володя, ти на факультеті всіх задовбав, ти найбільш корумпований викладач, а ти розкажи де ідуть кошти за качалки які платять студенти щоб не ходити на пари??? Ти за залік що не 300 грн. береш??? Давай вже всіх корумпованих викладачів звільнимо, почали з Матієгу, давай вже ти звільняйся, потом нехай Нікітіна звільнимо. Що ти думає про факультет тобі тільки більше бабок здерти студентів.

 5. Студент коментує:

  Якій результат? НІЯКОГО.

Напишіть відгук