Працівники УДАІ фіксуватимуть на відео спроби водіїв «відкупитися» від відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

bmw730

Так, до прикладу на вихідних 35-річний чоловік порушив Правила дорожнього руху. Але замість того, щоб відповідати за скоєне, вирішив, що «відкупиться». А тепер на нього чекає кримінальна відповідальність згідно частини 1 статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі)

Кримінального кодексу України. Санкція даної статті – штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, зі спеціальною конфіскацією.

Тож, вимагаючи від працівників ДАІ принципового, чесного, відповідального ставлення, учасники дорожнього руху повинні пам’ятати, що у них є не тільки права, але й обов’язки. Водії мають чітко дотримуватися вимог законодавства.

Тож наголошуємо: працівники Державтоінспекції розпочинають проводити фото- та відеофіксацію фактів спроби дачі неправомірної вигоди. На території області вже створені декілька мобільних груп з числа працівників ДАІ та відділу внутрішньої безпеки УМВС, які відстежуватимуть та документуватимуть такі випадки.

СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області

6 коментарів

 1. Чернівчанин. коментує:

  Це не надовго, по перше план є у даїшників, а по друге є кумов’я і т.д.

 2. бук коментує:

  ну, ну. взяточник ловит на взятке.

 3. Мент. коментує:

  Ви думаєте що їм легко працювати? Можуть і хочуть взяти але поки не можно. покиииии

 4. Елизавета коментує:

  менти просто тепер будуть ще більші взятки брати, торгуючи цими відео-записами…. а відносно водіїв, то давно пора себе вести по правилам, якщо ми хочемо в Європу, то треба починати з себе… не порушувати правила дорожнього руку, і цим самим зменшити корупцію взяток на дорогах….

 5. Оксана коментує:

  посмотрите на ,,гаишников ,, из Лужан там все ,взяточники,а особенно капитан у которого теща в Америке Женя………..

 6. Чернівчанин коментує:

  До Оксани, а як призвище цього даїшника. ?

Напишіть відгук