Любов по-американськи. ч2. Авто для сім’ї Петіченко та Сафронел.

bmw730

Розгнівавшись та остаточно вирішивши долю відносин із Сафронел Аліною Микола запропонував поїхати та переписати куплену для «сім’ї» BMW x5. Аліна дала згоду. Тільки-но зібрались в дорогу, як Аліна попросила зачекати та побігла в хату. Через деякий час вона повернулась та сіла в автівку. Ми поїхали. Те, що трапилась далі я б ніколи не зміг придумати, і взагалі що в нашій державі таке можливо.

Майже під’їхавши до Чернівецького МРЕВ Аліні нібито стає погано і дуже просить відвезти її до лікарні, на «фастівську». Без задніх думок я прямую в лікарню. По приїзду, Аліну піднялась та попросила мене зачекати. Через 15-20 хвилин вона передзвонила щоб я піднявся. Коли піднявся, побачив Аліну вже в палаті  і каже,що зі мною хоче поспілкуватись лікар.

До лікаря мене відвела психолог. Розмова проходила впродовж , приблизно 40 хв. Він мене повідомив, що наречена вагітна і одною ногою на тому світі. У неї виснаження організму і дуже погано із серцем. Від нервових зривів Аліну може паралізувати чи навіть вмре. Провів зі мною бесіду та надав дружні поради. Каже, що я приїхав з Америки для того щоб створювати сім’ю а не сваритись. Вона (Аліна) ж вас так любить. Може загубити дитину. Тому ніяких розмов про гроші  та машину. Я пішов до палати , почав заспокоювати Аліну. І психолог, яка відвела мене до лікаря, зомбувала мене ще 30хв. Після чого вона виписала «червоний» рецепт та послала мене за ліками в психлікарню по вул. Мусоргського. Тільки там продаються ці заспокійливі. Ліки я не взяв , тому що змінився порядок видачі та не вистачало одного штампу.  Як пізніше стало відомо, психолог (прізвище  Кукурудз) не мала право виписувати такі ліки, не мала допуску та освіти.

Повернувшись в лікарню, психолог проводила  Аліні «курс заспокоєння». Аліна попросила мене поїхати додому та приглянути за дитиною. Їй 2-3 доби потрібно відпочити. Пізніше мені розповідали друзі , що за цей термін до неї приїжджав чоловік та коханець. Чоловіку розповідала, як він її довів до таких вчинків. (одруження з Миколою). А з коханцем (Карпом), як вирішити проблему з машиною, щоб машина залишилась у неї. І коли я приїжджав до нареченої, коханець тихенько виходив «покурити».

Повернувшись з планом додому, Аліна закотила істерику. Вона запропонувала  випити вина щоб зняти напругу та заспокоїтись. Ми випили. Я відчув заспокоєння, тільки занадто. І почала мене зомбувати словами психолога. Інші б тебе розводили, а я з тобою не за гроші. Я тебе люблю. І мені нічого від тебе не потрібно. Якщо ще буду від тебе вагітна, то не хочу щоб ти мене залишив, як мій попередній чоловік, на одинці та без грошей. Тому давай поїдемо завтра до нотаріуса і ти мене впишеш як співвласника землі в Будинці.  А зараз напиши мені розписку про це. Надала папір та ручку. Я не витримав «заспокійливого», випустив ручку та відключився.

На другий день знов істерика. Їй потрібні були гарантії, тому просила записати в співвласники.  Я відмовив та відповів, що автівка не погана гарантія. Після розмови вона мене повідомила, що випила таблетку для розірвання вагітності і під вечір (з її слів) наречена вже була не вагітна. І винен в цьому я.

За весь цей час у мене погіршилось самопочуття. Вирішив їхати в Крим, підлікуватись. Ми зупинились на тому, що подумаємо , відпочинемо один від одного та потім поміркуємо, як нам бути далі. Купив квитки. Аліна з братом відвезли мене на автовокзал та я вирушив до Криму. В санаторії пройшов повне обстеження. Майже все в порядку. Хоча в мене дуже боліло серце та  нирки. Я розповів лікарю мою історію. Вислухавши лікар сказав, що у мене ознаки частого  вживання клофіліну та транквілізаторів. Більше того мене повідомили, що я не можу мати дітей протягом вже приблизно протягом 3-4 років. Потрібно лікуватись.

Я не знаходив собі місця.

 

 

8 коментарів

 1. Донжуан. коментує:

  Ці тьолці рахується, а чоловік її лох.

 2. fun коментує:

  натуральний лох а вона натуральна шахрайка и проститутка

 3. fun коментує:

  натуральний лох сафронел

 4. fun коментує:

  и какая она ,,наречена,, если она сука замужем,она и ее муж были в с говоре вытянуть деньги с николая и машину

 5. Ромео коментує:

  Я читаю і мені здається що Микола він як дінозавр залишився один довірливим таких зарас не має і мріяв про сімейне счастя але не тут то було, їй потрібно тільки гроші і секс з усіма хто їй подобається.

 6. Елизавета коментує:

  це жах, як люди можуть такими методами заробляти гроші…. їй самій як жінці – не противно їздити потім на тій машині??? Вона ж мати, чого вона може навчити свою дитину…. А мужика просто жалко, він напевне один з не багатьох людей на цьому світі, які ще мають просту людську доброту…

 7. Ді-джей. коментує:

  А це хто біля Аліни? Помічник розводящій?

 8. Оксана коментує:

  это ее муж,, розводящий,,

Напишіть відгук