У Чернівцях відбувся ІІ Антикорупційний форум Буковини: найчастіше буковинці скаржаться на корупцію в земельній сфері

10.jpg

У Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича 13 червня відбувся ІІ Антикорупційний форум Буковини. Під час форму, представники антикорупційних комісій області обговорили та скоординували подальшу діяльність. Серед іншого, активісти прозвітували про свою роботу з часу попереднього форуму. Також активісти антикорупційних комісій області отримали посвідчення.

За словами представників Антикорупційної комісії Народної ради Чернівецької області, до них надійшло 224 офіційних звернення щодо фактів корупції на Буковині. Із загальної кількості звернень спрямовано до реагування в прокуратуру 110, до суду – 10, до МВС – 48, облдержадміністрацію – 12, до господарського суду – 8, інші органи – 35 звернень.

Найбільше звернень (близько третини) стосуються земельних питань, що стосується нечесності розподілу паїв та земельних ділянок. Йдеться про велику кількість підроблених або неправильно оформлених державних актів на землю.

Також надійшло 10 звернень, які стосуються корупції в лісовому господарстві, 15 звернень стосуються управління освіти, стільки ж скарг на корупцію в сфері охорони здоров’я. Є звернення, що стосуються судової сфери, екології. В останній час масово почали надходити звернення щодо митниці.

БукІнфо ( http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=46700 )

7 коментарів

 1. Мер. коментує:

  Звернення це добре, подивимось на результати.

 2. Викладач коментує:

  Чернівецький університет на чолі з ректором Мельничуком С.В., з деканами Черевком І.М., Балухом В.О, Пацурківським П.С. лідер по хабарникам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Елизавета коментує:

  головне щоб вони самі не перетворились на хабароників….

 4. Сергей коментує:

  показуха, замыливание глаз)

 5. ТТ коментує:

  Точно, очі замилюють всім.

 6. Іван коментує:

  Про хабарі Ігоря Михайловича Черевка повна брехня! Написав швидше за все Нікітін, або його холуй Горбатенко. До Ігоря Михайловича на факультет просяться: втекла ціла кафедра від Сопронюка, от у Сопронюка там дійсно за перехід на індивідуальний план навчання такса 300$… А фахівці з програмування у Ігоря Михайловича найкращі в місті !

 7. Williamfef коментує:

  Really informative post.Thanks Again. Really Great.

Напишіть відгук