Любов по-американськи. ч1 Фатальне кохання.

pety

З 2003 року Петіченко М.М. знаходився на заробітках в Америці. Добра робота, добрий заробіток. Чого ще потрібно? З часом Миколу все більше турбували думки про створення сім’ї, надійної, щасливої. Пізніше з’явилось велике бажання бачити навколо усміхнені обличчя дітей, своїх дітей.

Зі слів Петіченко М.М.

Задзвонив телефон. Це був дзвінок від мами, з якого почалась незабутня історія, яка і далі продовжується та невідомо чим закінчиться. Мама розповіла про намагання колишньої подруги в Петрівцях налагодити зв’язок, та нібито мимоволі, натяками, згадувала про незаміжню доньку, і як їй в житті не повезло. А потім дзвінок за дзвінком. Наполегливість «подруги» давала результати. І мама каже щоб я спробував, можливо щось вийде. Чому ні? Можливо мої мрії здійсняться.

Почались часові розмови по скапу з донькою маминої подруги Сафронел Аліною. Розповідала як їй тяжко, як її зраджували, як хочеться сім’ї та дітей (а вона знала про мої мрії, адже мама і не приховувала моїх бажань в розмовах із «подругою»). Я все більше і більше хотів на батьківщину, та й Аліна і вся її родина наполягала на поверненні в Україну. Каже: «Приїжджай, будемо жити разом». Не один день ми спілкувались з Аліною . Дійшло до того , що наші розмови та міркування були сімейними. Тобто плани на майбутнє ми будували разом.

І ось одного разу, коли ми розмовляли, Аліна сказала, що хотіла б BMW X5 червоного кольору. Нібито для сім’ї це дуже корисна річ і цей автомобіль є її мрією. Каже: «На свята та вихідні будемо їздити на X5, а в решту днів на старому OUTLANDER», як на мене, то для сім’ї нічого не шкода.

І знов дзвінок. Аліна сказала, що є в м. Чернівці дешевий гараж для BMW. Потрібно всього 20.000 у.о., потрібно швидше купувати. Такі гаражі швидко розбирають. Ну, чому б ні. Я вислав гроші. ( Частину цих коштів Аліна відправляє на відпочинок своїм «колегам-контрабандистам» Чорновалюку і Корбкову в Домінікану, яким не вистачило коштів на відпочинок.)

Купивши авто, та відправивши 2011 до України, з позитивними думками, з купою інших подарунків для коханої та її сім’ї, я відправився на батьківщину. В Борисполі мене зустріла Аліна з її братом. Вони приїхали на авто, хоч я казав, що можу і сам доїхати маршруткою чи потягом. Добравшись до оселі Аліни я побачив автівку, як пізніше з’ясувалось коханця Аліни.

Мене почали долати сумніви. Запитавши у Аліни , чому він був там, та з легкістю відповіла, що екс-коханець приїхав її відмовляти від відносин зі мною. Я повірив. І ще не один раз я «вівся» на такі відмовки. Доходило до того, що майбутня дружина на іконі клялась та своєю донькою.

Машину, BMW x5, вислав на мою, як я думав, наречену. Як пізніше виявилось, що і кредит за свою машину вона погашала за мої гроші, які я висилав на її особистий рахунок, ніби то для сім’ї адже я був без документів і не міг оформити свій рахунок. Як показало слідство вона витрачала кошти тільки на свої потреби. І впевнювала мене в тому, що вона зі мною не за гроші зійшлась. Як, пізніше, слідство показувало, гроші знімались з моєї картки та погашався кредит в тій самій сумі. Весь цей час вона возила на моїй машині свого чоловіка і коханця і всім розповідала , що я до цієї машини ніякого відношення не маю, що приїхав з Америки та живу за її рахунок.( За весь час відносин з Аліною, а це приблизно 4 місяця, я лише один раз сидів за кермом свого авто. Після чого був грандіозний скандал)
Потім мене чітко розвели на землі, яка знаходиться в селищі Будинець. Аліна звернулась до мене з пропозицією купити ласий шматок землі майже за копійки для створення сімейного бізнесу, а саме будівлі ресторану. Все що потрібно було велика сума грошей. Я в цінах не розбираюсь. Ми ж сім’я, і я надав свою згоду. Ми під’їхали до нотаріуса та почали оформлювати документи. Мене запитав нотаріус: «Ким ви будете для Аліни?», з подивом. Я сказав: «Чоловік… майбутній». Нотаріус: « Як чоловік, якщо Аліна одружена, по документам, за іншим?», у мене посивіли брови. Виявляється, що я годую чужу родину! Знов скандал, і в черговий раз я повірив Аліні. Все ж таки я придбав землю.

Ніякого одруження не мало бути. Все що відбувалось – це схема. Як узнав пізніше, я вже був не перший до кого намагалась достукатись родина Аліни. Одному знайомому, який теж знаходиться в Америці намагались «підсунути» Аліну, але він виявився розумніший, зібрав інформацію і зрозумів, що це підстава. І другому знайомому, він проживає в Німеччині, родина Аліни Сафронел намагалась «підсунути» доньку, але виявилось, що він без грошей, та швидко перемкнулись на іншого. Це була моя доля. До речі, всі були із сусідніх сіл. Остаточно зневірившись я попросив повернути моє майно. Почались відбріхування, які перейшли в погрози. Як виявилось, Аліна є ланкою контрабандистського клану, якій займається контрабандою цигарок. І підтримка у них дуже сильна в усіх структурах. Мої намагання хоч чогось домогтись виявились марними. Я писав заяви. Неодноразово спілкувався зі слідчими.Та все марно.

Розмова по телефону між Сафронел та Петіченко. На жаль якість звукозапису дуже погана.

8 коментарів

 1. Михаела коментує:

  Так ее надо посадить за проституцию и за контробанду…….

 2. Дівчина коментує:

  Сука, одним словом.

 3. Діма. коментує:

  З жінками треба бути уважними, особливо з такими.

 4. лена коментує:

  так посмотрите ,видно по суке какая она холодная к нему,только из за денег ей нужно было вытянуть из него.нет слов больше…….

 5. Друг. коментує:

  Вона теж має право на гідне життя. коли жили було добре а коли посварилися то все починає вилазити. Так не роблять чоловіки.

 6. Читатель коментує:

  За такое на кострах сжигать надо!!! Да она и страшная как Чернобыль!!!

 7. Казак коментує:

  Ще гірше? Ніж Чорнобиль.

 8. Чоловік коментує:

  Я так зрозумів що для кожного своя сорочка ближче до тіла.

Напишіть відгук