За матеріалами СБУ засуджено двох бойовиків терористичної організації «ДНР»

голова2

За матеріалами Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області Колегія суддів Шевченківського райсуду обласного центру засудила до одинадцяти років позбавлення волі бойовика терористичної організації «ДНР».

Правоохоронцівстановили, щомешканецьМакіївки у серпні 2014 року приєднався до незаконного збройногоформування так званої «ДНР». Він брав активну участь у бойовихдіях і на початку 2017 року бувзатриманийпід час бойовогозіткнення силами антитерористичноїоперації.

Затриманийбойовикзасвідчивчисленніфактиучасті у незаконнихзбройнихформуваннях так званої «ДНР» громадян РФ, у тому числіросійськихвійськових, які перед відправленням до України проходили тренування у спеціальних таборах на територіїРосії.

Суд визнавбойовикавинним у скоєннізлочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, та засудив до одинадцятироківпозбавленняволі з конфіскацією майна.

За цією ж статтею Кримінального кодексу Шевченківський районний суд ЧернівцівЗАОЧНО виніс вирок жителю м. Сніжне Донецької області. Бойовик із травня 2014 року брав активну участь у терористичній організації «ДНР», зокрема в бойових діях проти військовослужбовців ЗС України та співробітників правоохоронних органів поблизу Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф’єва, населених пунктів Іловайськ, Дмитрівка, Круглик, Рідкодуб та Кожевня Донецької області.

Вирок суду – одинадцять роківпозбавленняволі з конфіскацієювсьогоналежногойому на правівласності майна. Інформує прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

голова1 голова2

Напишіть відгук