На Буковині прикордонники зупинили зухвалі дії порушників

f097159a7a3499a1f247854b92394538

В рамках проведення спеціальної спільної прикордонної операції «Кордон – 2017», Державна прикордонна служба України, спільно з суміжними прикордонними відомствами, продовжує проводити активні заходи щодо недопущення протиправної діяльності на державному кордоні.

Так, у ввечері 26 травня завдяки пильності складу прикордонного наряду від відділу прикордонної служби «Селятин» Чернівецького прикордонного загону та чітко налагодженій взаємодії українських та румунських прикордонників було припинено спробу незаконного переміщення декількох партій сигарет до сусідньої Румунії.

Після результативних дій охоронців кордону, горе-контрабандисти в помсту нагадали про себе, намагавшись спровокувати прикордонників. П’ять автомобілів високої прохідності з невідомими особами всередині під’їхали до підрозділу і вдалися до спроби заблокувати виїзд з його території, не виходячи з них і не пояснюючи причину своїх дій. Зусилля начальника відділу мирним шляхом припинити протиправні дії не мали успіху, а навпаки невідомі створили загрозу життю прикордонників, на що останніми було застосовано попереджувальні заходи примусу, які все ж таки подіяли на зловмисників.

Для вжиття правомірних заходів про даний факт було поінформовано територіальний орган поліції, які кваліфікують і оцінять в рамках закону такі дії. Прикордонне відомство розуміє, що вищезазначена ситуація є провокаційна і пов’язана, перш за все, з його активними заходами з протидії протиправній діяльності через державний кордон, які не всім категоріям населення прикордоння на сьогодні до вподоби. Нагадаємо, що лише з початку цього року на ділянці відділу «Селятин» у 28 випадках прикордонниками спільно із представниками СБУ, Національної поліції та ДФС у Чернівецькій області було затримано понад 260 тисяч пачок сигарет на загальну суму близько трьох мільйонів гривень. Крім того, було затримано 8 осіб, які причетні до незаконного переміщення сигарет до Румунії.
Разом з тим, напередодні професійного прикордонного свята дійсну позитивну оцінку діям прикордонників дав Президент України, Уряд та більшість свідомих громадян. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

f097159a7a3499a1f247854b92394538

Напишіть відгук