Хто нехтує законом? Порушник? Той, хто має слідкувати за виконанням закону? Чи обидва?

1a730

20.04.2014 приблизно о 20.00 прибувши за адресою Проектна 1 м.Чернівці по повідомленню про застосування неправомірних дій щодо громадян працівниками податкової служби. Не зраділи правоохоронці представнику ЗМІ та двічі невідомі в цивільному намагались силою вилучити обладнання та намагання працівником податкової заборонити відеофіксацію порушень не дивлячись на пред’явлене посвідчення представника ЗМІ. Про що було повідомлено на гарячу лінію 102 та в районну прокуратуру черговому.
З пояснень Загарюка Р.В .

Створивши ДТП Невідомі на авітвках намагались «зажати» транспорт на якому він перебував. Від’їхавши на 100 метрів Романа наздогнали невідомі та застосувавши силу (нанесли удар в обличчя) відібрали ключі.
В свою чергу представник податкової заявив, що поступив анонімний дзвінок ніби в автівці та в приміщенні громадянина Загарюка знаходиться контрабанда а саме цигарки.

Прибувший на місце події адвокат Загарюка Філіпчук С.М. а пізніше і представники «Самооборони» зупинили намагання правоохоронців без Ухвали суду провести обшук вищевказаного приміщення та транспорту. На камеру телеканалу ТВА, звісно в ввічливій формі слідчий запропонував добровільно дозволити обшук в його власності. На що отримав відмову. Опечатавши приміщення правоохоронці перенесли обшук на наступний день. Все дійство проходило до першої години ночі .

Наступного дня вже з Ухвалою суду податківці провели обшук. В приміщенні знайдено та вилучено 36 ящиків цигарок та в автівці 4 ящика. Цікавий і той факт, що ухвала суду видана на адресу м.Черівці вул.Лесіна 1 ВАТ «Укрліфт» хоча власник приміщення зауважив , що приміщення в якому податківці проводять обшук знаходиться за адресою м.Чернівці вул.Проектна 1.

Працівникам телеканалу правоохоронці повідомили про вилучене майно, а саме 40 ящиків цигарок, на суму приблизно 40.000 грн. Самостійно підрахувавши за оптовими цінами майно вилучили на суму приблизно 10.000$.
А тепер запитання:

 • Чому знахабнілі податківці без Ухвали суду намагаються проникнути в приміщення та транспорт, які знаходяться в приватній власності?
 • Чому не дотримуються «букви закону»? Адже всі дії правоохоронців чітко регламентовані.
 • Чому свідомо порушують закони щодо преси, перешкоджаючи журналістську діяльність?
 • Куди зникне різниця між 40.000 грн та 10.000$ вилученого майна?
 • Чому в Ухвалі суду на обшук зазначена одна адреса а обшук проводиться по іншій?
 • Чому негласні слідчі дії продовжувались до першої години ночі хоч мали закінчитись не пізніше 22:00?

Правоохоронці звикли працювати «по старинке» – переможців не судять. На мій суб’єктивний погляд закони для того надруковані щоб їх дотримувались. Інше питання що правоохоронці не бажають працювати але добре навчились заробляти використовуючи надану владу . Потрібно показати позитивний результат все решта не має значення. Всі поточні проблеми вирішаться. Тоді для кого друкуються закони? Для громадян? Яких законів дотримуються представники влади?

В дуже схожій ситуації я опинився при старій владі. Є відмінності. Тільки в гіршу сторону. Хто буде відповідати за перевищення службовими повноваженнями? І взагалі коли почнуться зміни? Таке враження що змінюються тільки кармани.

Отримав приголомшливу відповідь на запитання : “Для чого це шоу?” у одного з керівників податківців, замислитесь : “ Потрібно щось змінювати…”. В першу чергу потрібно змінюватись ВАМ, безцінні захисники закону.

10 коментарів

 1. Петро коментує:

  Податківці, уроди.

 2. валентина коментує:

  податк1вц1 беруть велик1 грош1 в1д контрабандист1в 1 з другими д1ють як хотять,заплатити 1м то вони рити не будуть,сволоч1……..

 3. Алекс. коментує:

  новое руководство новое прибивание контрабандистов. Все должны платить, должности денег стоят.

 4. Румун. коментує:

  Хто перші злодюги? це податківці, їх не цікавить ні чого крім власної кишені.

 5. 9.11 коментує:

  Цікаво яка ситуація с податківцями?

 6. ДДТ. коментує:

  Вони працюють по “старинке” не можуть ще зрозуміти що все вже змінилось і треба працювати по закону.

 7. Буковинець. коментує:

  Яка ситуація з податковою міліцією? Як завжди вони праві? А що прокуратура на це кажить?

 8. Опазаціонер коментує:

  Податкова це люди які переслідують тільки власну кішеню а потім все інше.

 9. Афанасій коментує:

  А ви не задумувалися що не все так просто?
  Дозвіл слідчого судді дається якщо я не помиляюсь протягом 3 діб.
  А якщо їм поступила оперативна інформація, що є обєкт, який перевозить контрабанду, що ви пропонуєте їм робити? Чекати дозволу?!
  Я думаю, потрібно діяти!

  Вони працюють в першу чергу для держави, я дивились статистику, на скільки податкова міліція поповнює бюджет держави щорічно?
  Ви нічого не знайте і просто вішаєте ярлики на людей, які хочуть працювати, і які працюють! І є які працюють тільки ради ідеї.

  Ви хоч знаєте який в них робочий графік?
  З 9-00 до 18-00, субота та неділя вихідний.

  Якщо у вас є знайомий податківець, запитайте в нього будь ласка, коли він останній

 10. Афанасій коментує:

  А ви не задумувалися що не все так просто?
  Дозвіл слідчого судді дається якщо я не помиляюсь протягом 3 діб.
  А якщо їм поступила оперативна інформація, що є обєкт, який перевозить контрабанду, що ви пропонуєте їм робити? Чекати дозволу?!
  Я думаю, потрібно діяти!

  Вони працюють в першу чергу для держави, я дивились статистику, на скільки податкова міліція поповнює бюджет держави щорічно?
  Ви нічого не знайте і просто вішаєте ярлики на людей, які хочуть працювати, і які працюють! І є які працюють тільки ради ідеї.

  Ви хоч знаєте який в них робочий графік?
  З 9-00 до 18-00, субота та неділя вихідний.

  Якщо у вас є знайомий податківець, запитайте в нього будь ласка, коли він останній раз йшов з роботи в 18-00? або чи пам”ятають вони таку суботу, яку просиділи дома???
  Люди буває ночами там сидять щоб спіймати паскуду яка краде у держави мільйони гривень, які ми з вами платимо де держави. Задумайтесь.

  Ви думаєте в податковій всі такі багаті?
  Та в половини з них навіть машини не має і зарплати не вистачає щоб покрити навіть розтрати, які він вкладує в справу!

Напишіть відгук