Завершено досудове розслідування за фактом одержання посадовцем Управління Держпраці у Чернівецькій області 1500 доларів США хабара

1413897943_vzyatka5

Прокуратура Чернівецької області передала до суду обвинувальний акт за ч.3 ст.368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди шляхом вимагання) КК України відносно керівника одного з підрозділів Управління Держпраці у Чернівецькій області, який підозрюється в одержанні неправомірної вигоди.

 

Нагадаємо, 30.01.2017 працівники прокуратури Чернівецької області спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України та слідчими Головного управління Національної поліції, затримали посадовця після одержання неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів США.
Зазначену суму вказаний громадянин вимагав та отримав за позитивні висновки комісії, яка розслідувала факт смерті одного з керівників державного підприємства області, а саме визнання смерті останнього нещасним випадком, що пов’язаний з виробництвом.
Одразу після одержання неправомірної вигоди його затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному проваджені завершено. Подальшу долю обвинуваченого вирішить суд. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук