Буковинець, який незаконно транспортував з метою збуту 118 ящиків контрафактних цигарок, сплатить понад 22 тис. грн. штрафу

16

Кіцманський районний суд Чернівецької області визнав винним 36-річного жителя Путильського району у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України (транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів) та призначив покарання у вигляді штрафу розміром 22 100 грн.

Нагадаємо, 29.11.2016 на території Путильського району Чернівецької області правоохоронці виявили та вилучили 118 ящиків (59000 пачок) незаконно виготовлених тютюнових виробів. Вказані підакцизні товари перевозив, з метою подальшого збуту, місцевий мешканець в салоні автомобіля марки «Iveco».

Під час судового розгляду вказаного кримінального провадження обвинувачений свою вину визнав та підписав угоду з прокурором.
За скоєний злочин правопорушник сплатить штраф, а тютюнові вироби будуть конфісковані в дохід держави. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук