На Буковині прикордонники запобігли спробі переправи 20 ящиків сигарет

12

За минулу добу прикордонниками Чернівецького загону було припинено чергову спробу незаконного переміщення тютюнових виробів та зафіксовано намагання дачі хабара у пункті пропуску.
Так, учора по обіді, під час огляду території прикордонний наряд відділу «Селятин» помітив групу осіб, які із пакунками на плечах рухалися вбік кордону. Прикордонники спробували затримати порушників та здійснили кілька попереджувальних пострілів угору. Проте, останні, покидавши свої ноші, вдались до втечі. Згодом, поблизу місця виявлення невідомих, прикордонники натрапили на 20 ящиків із сигаретами. Увесь товар було доставлено до прикордонного підрозділу, а в подальшому буде передано представникам ДФС у Чернівецькій області, а пошук ймовірних власників курива триває.

Інше правопорушення цієї ночі було зафіксовано в пункті пропуску «Порубне». Під час проходження прикордонних процедур 31-річний водій, що прибув легковим автомобілем «Фольксваген Пассат» на виїзд з України, на паспортний контроль надав документи громадянина Румунії. В ході перевірки прикордонники вияснили, що чоловік заїхав на територію нашої держави в якості громадянина України, а виїхати намагався уже використовуючи документи громадянина іншої держави. Намагаючись штовхнути прикордонників на правопорушення, чоловік запропонував їм кошти, аби останні пропустили його в незаконний спосіб. Проте, від неправомірної вигоди військовослужбовець відмовилася та зафіксувала дане порушення у встановленому порядку. До Національної поліції було направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення. Крім того, прикордонниками направлено документи до суду та міграційної служби у Чернівецькій області щодо скасування рішення про набуття даною особою громадянства України. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

11 12 13

Напишіть відгук