Молдованин намагався потрапити до Румунії за паспортом брата-близнюка

DSCN9858

Вчора, намагаючись перетнути українсько-румунський кордон, в пункті пропуску «Порубне» громадянин Молдови надав на паспортний контроль документи, які не дають право йому на перетин кордон. Адже, як вдалося з’ясувати згодом, інспектором прикордонної служби було виявлено, що паспорт належить іншій людині, а саме братові-близнюку даного громадянина.

За такий вчинок, на чоловіка було складено адміністративно-процесуальні документи. Варто нагадати, що для комфортного перетину кордону необхідно заздалегідь передбачити наявність усіх відповідних документів.

Крім того, вчора увечері прикордонниками Чернівецького загону було упереджено чергову спробу незаконного переміщення сигарет до Румунії. На ділянці відділу «Фальків» було виявлено приховані та підготовлені до подальшого транспортування через кордон 4 ящики сигарет марки «Ашіма». Наразі тривають заходи з пошуку власників покинутого краму, а сигарети в подальшому будуть передані представникам ДФС у Чернівецькій області. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Напишіть відгук