Прокуратура Чернівецької області довела, що майстер лісу, який очолював одне із відділеньантикорупційної комісії – хабарник

Без имени-1

Апеляційний суд Чернівецької області підтримав принципову позицію прокуратури та залишив в силі рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці відповідно до якого голову Глибоцького відділення ГО «Антикорупційна комісія Народної ради Чернівецької області», який працював майстром лісу Верхньопетрівецького лісництва ДП «Сторожинецький лісгосп», засуджено до 4 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією в сумі 31 тис. грн.

Доведено, що обвинувачений, будучи працівником правоохоронного органу та службовою особою, яка наділена владою, використовуючи свій статус голови антикорупційної комісії, вимагав та одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду в розмірі 45000 грн. за сприяння у виписці лісодеревини.

Крім цього, охоронець природи підбурив підприємця до надання неправомірної вигоди в сумі 21 тис. грн. для в.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород апарату Чернівецької обласної державної адміністрації.

Після одержання зазначеної суми, зловмисник шахрайським способом заволодів 6 тис. грн., а решту намагався передати посадовцю. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

1 коментар

  1. НАЦІОНАЛІСТ коментує:

    До прокуратури: « Що Ви неуки мелите», “будучи працівником правоохоронного органу”. Якого правоохоронного органу? відколи ГО «Антикорупційна комісія Народної ради Чернівецької області» – є правоохоронним органом? У Вас даже не вистачає розуму відрізняти громадські організації від державних структур. Отакий непотріб працює в прокуратурах по всій Україні і представляє її в судах. А ми жаліємося, що в судах провалюються справи?!
    А-ааааа це Ви навмисне зробилися “дурниками”, щоб надати справі резонансу?! Браво!
    ГАНЬБА ВСІЙ ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ПРОКУРАТУРІ!!!

Напишіть відгук