За незаконне заволодіння автомобілем та розбій – 7,5 років позбавлення волі

вирок

Садгірський районний суд м. Чернівці підтримав позицію Кіцманської місцевої прокуратури та визнав винним 30-річного жителя Заставнівського району Чернівецької області у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.187 (напад з метою заволодіння чужим майном,поєднаний із насильством) та ч. 3 ст. 289(незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством)КК України та призначив покарання у виді 7,5 років позбавлення волі.

Встановлено, що обвинувачений будучи раніше неодноразово судимим,на шлях виправлення не став та вчинив нові злочини.

Зокрема, у грудні 2015 року зловмисник перебуваючи поблизу нічного клубу «HardRock» у Чернівцях, попросив 45-річного водія автомобіля марки «RenaultKangoo»,за грошову винагороду, відвезти його до Кіцманського району Чернівецької області.

Прибувши за місцем призначення зловмисник, застосовуючи насильство, відібрав у потерпілого мобільний телефон та змусив останнього покинути транспортний засіб. Незаконно заволодівши автомобілем здійснював поїздки у власних цілях по території Чернівецької області. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук