На Буковині постріли зупинили контрабандистів

14

За добу на українсько-румунському кордоні прикордонниками у двох випадках було зупинено переправу понад 40 ящиків сигарет та затримано вісім порушників держрубежу.
Автомобіль із сигаретами та вісім правопорушників було затримано сьогодні вночі неподалік українсько-румунського кордону. Позашляховик, який рухався вбік державної межі помітив прикордонний наряд відділу «Красноїльськ».На законні вимоги прикордонників зупинитися водій не реагував. Тому охоронцям кордону довелося здійснили кілька пострілів, що дало можливість порушникам зрозуміти серйозність намірів прикордонного наряду. У позашляховику окрім водія перебувало ще 7 осіб та знаходилося 15 ящиків із тютюновими виробами марки «Марбле». Сигарети разом із затриманими особами було доставлено до прикордонного підрозділу. Ними виявилися місцеві мешканці віком від 18 до 40 років.

Поряд з цим цієї ночі, на сусідньому підрозділі «Фальків» було виявлено ще 27 пакунків із сигаретами. Під час перевірки випереджувальної інформації СБУ про можливу протиправну діяльність поблизу державного кордону, прикордонниками знайдено добре замасковану схованку. У ній і знаходилися підготовлені до незаконної переправи до Румунії ящики з тютюновими виробами марки «Ашіма». Наразі виявлене куриво доставлено до прикордонного підрозділу, а пошук імовірних правопорушників триває.

Крім того, вчора близько обіду громадянин Молдови запропонував працівниці пункту пропуску «Росошани» неправомірну вигоду за безперешкодний перетин кордону. Проте, від хабара військовослужбовець відмовилася. Натомість, даний факт нею було зафіксовано у встановленому порядку. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Нині чоловіку доведеться понести покарання за спробу дачі неправомірної вигоди. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

 

12 13 14 15 16 17 111 222 333

Напишіть відгук