У ПРИВАТНОМУ ПОМЕШКАННІ ЖИТЕЛЯ БУКОВИНИ ВИЯВЛЕНО СКЛАД ІЗ СИГАРЕТАМИ

4

На Буковині прикордонники спільно з правоохоронцями області виявили чергове місце накопичення тютюнової продукції, в приватному помешканні.
Прикордонники Чернівецького загону у взаємодії з правоохоронними органами області і надалі продовжують, проводити посилені заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні.
У результаті оперативних дій сьогодні вночі спільною міжвідомчою групою у складі прикордонників відділу «Селятин», співробітників ВВБ по Чернівецькому загоні, представників Національної поліції та ДФС в Чернівецькій області виявлено 13 ящиків тютюнових виробів марки «Ashima». Контрафактний товар знаходився у гаражному приміщенні приватного обійстя. Скоріш за все, сигарети в найблищий час планували переправити до Румунії.

Уся продукція була вилучена та передана представникам ДФС. А власнику приміщення за дане правопорушення доведеться відповідати згідно чинного законодавства.

Варто сказати, що цієї доби на ділянці відділу «Нижні Петрівці» прикордонниками затримано ще 9 пакунків із сигаретами, які намагалися переправити через українсько-румунський кордон. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

 

1 2 3 4

Напишіть відгук