На Буковині керівник будівельної компанії привласнив понад 10 млн грн інвесторів

golovna

Прокуратура Чернівецької області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора будівельної компанії за підозрою у зловживанні повноваженнями, шахрайстві та відмиванні доходів одержаних злочинним шляхом.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, будучи директором будівельної компанії –головою житлово-будівельного кооперативу, уклав договір з Чернівецькою міською радою на виконання робіт з проектування та будівництва інженерних мереж для житлового кварталу у м. Чернівці.

Так як необхідних коштів для будівництва вказане товариство не мало, то довелось оформити з банком кредитний договір про відкриття кредитної лінії з вільним режимом кредитування.

Директор компанії розробив злочинний план, спрямований на заволодіння коштами громадян-інвесторів, а саме:розмістив у ЗМІ рекламні оголошення про продаж квартир, підключив до пошуку інвесторів агентство нерухомості та переконав інвесторів стати асоційованими членами житлово-будівельного кооперативу.

Під час укладання з громадянами договорів, аферист невказав, що всі майнові права належали банку, тобто вони не зможуть оформити право власності на квартири,а всі отримані кошти (понад 10 млн.грн.), 60-річний директор компанії використав на погашення кредиту у цьому ж банку та інші витрати, не пов’язані з договором. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук