“Правий сектор”. Патріоти чи аферисти?

Кошурба Руслан

Нещодавно в міській раді відбувся брифінг на тему «Миттєва державна лотерея» де були присутні представники різних громадських організацій, «Правого сектору», «Самооборони» .

Про хід зустрічі та висновки було  оприлюднено  на сторінках нашого сайту «Корупціонери Буковини», також оприлюднені світлини. Через деякий час посипались коментарі з негативною інформацією на одного з представників «Правого сектору» . Прийшлось відкрити цілу тему «Кошурба Руслан» в форумі «Правий сектор»

Ось декілька фрагментів з форуму:

«В поле зору працівників органів внутрішніх справ гр. Кошурба Р.Ф. потрапив на початку 2013 року, так увійшовши у злочинну змову із посадовими особами органів влади та управління Чернівецької міської ради, депутатським корпусом вказаної ради систематично вимагав та передавав, як посередник, незаконні грошові винагороди у вигляді хабарів за позитивне вирішення питань, що входять до їхньої компетенції.»

 

«Не можна пройти стороною і той факт, що Кошурба Р.Ф. є «моральний урод» та «викидень суспільства», так як останній неодноразово влаштовував сварки зі своєю рідною матір’ю громадянкою Тустановською Ольгою Василівною, 1946 р.н., постійно виганяв її з будинку, який вона побудувала»

До коментаря на форумі

Та фрагмент з коментаря статті:

За словами Ольги Тустановської, син до того ж переоформив свій кредит на її ім’я, адже жінка почала отримувати погрози від одного з українських банків. Банк погрожує жінці судом і пропонує компенсувати борг, а якщо ні, то керівництво фінансової установи погрожує арештувати майно Ольги Василівни. Тож наразі жінка не лише відвойовує своє право жити у власному домі, але й вирішує питання незаконного звинувачення її у заборгованості перед банком.

До коментаря статті

Невже дійсно в лавах патріотичного «Правого сектору» є такі цікаві пацієнти. Можливо це просто наклеп. Інформація не підтверджена. Оприлюднені фрагменти з коментарів користувачів нашого сайту.

19 коментарів

 1. Вова коментує:

  Я вважаю, що не треба переходити на особистості в кожній великій організації є “уроди”. Друге питання – чому з ними не боряться.

 2. Самооборона коментує:

  Я з Вами згідний, однак Кошурба Руслик дійсно “моральний урод” та особа, яка тягне до низин громадські організації, такі як “Правий Сектор”

 3. Підприємець коментує:

  А що, він ще на волі? Раніше такі аферюги сиділи у тюрмах!

 4. Комерсан коментує:

  Це гімно разом зі своєю дружиною Даною, розвели мене на хорошу суму грошей. Кошурба обіцяв влаштувати мене на роботу в ОДА, а потім в ДПІ, за що отримав гроші, які мав передати комусь з посадовців. А вийшло, що ні чого він не робив!!! Просто розвів мене як Целочку, а я так дружила з його дівчиною Даною. Наївна.

 5. Ваван коментує:

  Хлопці, треба щось робити з цим ПЕДИКОМ!!! Правий сектор напевно такі ж гандони, бо разом з ним!!!

 6. Костіль коментує:

  Ще той розводило, не дарма був засуджений раніше за 190 статею КК України. Скільки ще таких людей, котрих він розвів є в Україні? Напевно не один десяток!?

 7. Фемідв коментує:

  Правому сектору ГАНЬБА!!!

 8. Селянин коментує:

  Скільки можна нас ганьбити та утискати? Що робить Правий сектор? Да ні чого не робить…! Лишень запрошує до своїх лав грамотних шахраїв для того, щоб обдурити більше народу, витягнути з нас останнє. Позорррр…!!!!!!!!!

 9. Костіль коментує:

  Козел рідкісний!!!

 10. ТТТ коментує:

  Справжній шахрай та злодій на ім’я Руслан(((
  Щоб тебе вже посадили(((

 11. апр коментує:

  ха-ха

 12. анпро коментує:

  все вы уроды- правый сектор и самооборона

 13. Марьяна коментує:

  я поддерживаю анпро,правый сектор и самооборона работают с ,,шахраями,,что с бедного содрешь ничего,так они работают с теми кто платить много,много денег.Уродов завелось очень много и это правый сектор и самооборона.Подонки все и теперь людям не кому обращаться все лгуны с большой буквы.подонки……..

 14. Містер. коментує:

  Русланчик вже тут керує? А як же покійний брат та мама в психлікарні? Правий сектор Вам такій “патріот” не потрібен.

 15. Друг. коментує:

  Суд вже закінчився у Руслана? Цікаво як зарас аферист викрутиться.

 16. Анонімний коментує:

  Через посадили его или нет? Скажитн

 17. Анонімний коментує:

  Подскажите он сидит? Очень надо

 18. Анонімний коментує:

  ходят слухи что Руслан в Крыму, в городе его нету

 19. Гурзуф коментує:

  +79282782495 ось номер кримський цього морального виродка.
  В Фейсбуці є сторінка.
  Мешкає він у Гурзуфі а працює в Сімферополі.

Напишіть відгук