Заходи з протидії протиправній діяльності пов’язаної з незаконним переміщенням через державний кордон тютюнових виробів і надалі тривають на Буковині.

zatrymannya-vps-selyatyn-007

Так, сьогодні вранці на околиці населеного пункту Руська, охоронцями кордону відділу «Селятин» та мобільної прикордонної застави «Чернівці» затримано автомобіль із 40 ящиками тютюнових виробів.

На уазик, що був вщерть забитий сигаретами марки «Марбле» та «Ашіма» прикордонники вже очікували, маючи інформацію від оперативних підрозділів ЗхРУ.

Аби не уможливити спробу втечі водія та його пасажира, прикордонникам довилося здійснити попереджувальний постріл вгору з автоматичної зброї.

Наразі автомобіль із сигаретами передано співробітникам Національної поліції, що прибули на місце затримання. Відносно чоловіків то їм доведеться відповідати перед законом за переміщення контрафактної продукції. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

zatrymannya-vps-selyatyn-002 zatrymannya-vps-selyatyn-003 zatrymannya-vps-selyatyn-004 zatrymannya-vps-selyatyn-005 zatrymannya-vps-selyatyn-006 zatrymannya-vps-selyatyn-007 zatrymannya-vps-selyatyn-009

Напишіть відгук