На Буковині СБУ припинила нелегальний видобуток гравійно-піщаної суміші

img_4789

У Чернівецькій області співробітники Служби безпеки України викрили групу зловмисників, які нелегально видобували в промислових масштабах гравійно-піщану суміш на території природоохоронної зони річки Прут.

Правоохоронці встановили, що ділки впродовж місяця видобували сировину поблизу села Магала Новоселицького району. Вони щодоби вивозили та реалізовували майже сто тонн суміші. Для видобутку зловмисники використовували важку спеціалізовану техніку без відповідних дозвільних документів та ліцензій.
За висновками екологів, сума завданих збитків може становити понад сто тисяч гривень.

Співробітники СБУ та поліції вилучили у копачів п’ять одиниць техніки вартістю майже півтора мільйона гривень, яку переміщено на штрафмайданчик.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Варто зазначити, що СБУ в серпні цього року вже затримувала цих зловмисників за аналогічне правопорушення. Наразі триває судовий розгляд попереднього кримінального провадження. Інформує прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

 

img_4784 img_4785 img_4786 img_4788 img_4789 img_4791 img_4792 img_4793 img_4795 img_4796

Напишіть відгук