Вчителі Буковини відвідали гірський підрозділ прикордонників

img_0022

Вчителі буковинський шкіл відвідали відділ прикордонної служби «Селятин», щоб ознайомитися на практиці із життям та побутом військовослужбовців прикордонного підрозділу та поспілкуватися із тими, хто пройшов через горнило антитерористичної операції на сході країни. У свою чергу, прикордонники радо зустріли своїх гостей, серед яких були і діти, та продемонстрували зразки техніки, озброєння і спецзасобів, а також уміння службових собак, які також допомагають охороняти державний кордон та виконують завдання з пошуку небезпечних предметів у зоні АТО.

Враження у гостей були неординарні, адже вони ознайомилися не тільки із відомими їм зразками техніки та оптичних засобів, а й з новим екіпіруванням сучасного військовослужбовця. Тепер вчителі зможуть передати набуті під час цієї зустрічі знання своїм учням.

На базі відділу прикордонної служби «Селятин» такі заходи проводяться вже не вперше. Щорічно військовий підрозділ зустрічає учителів з предмету «Захист вітчизни» разом зі своїми командами, які беруть участь та часто виборюють призові місця на обласних змаганнях юних друзів прикордонників в м. Чернівці. Інформує прес-служба Чернівецького
прикордонного загону.

 

img_0022 img_0024 img_0025 img_0026 img_0028

Напишіть відгук