За минулу добу прикордонниками Чернівецького загону затримано понад 8 тисяч пачок сигарет різних марок та двох громадян Молдови.

16

Чоловіка та жінку, що намагалися в обхід пункту пропуску потрапити на Батьківщину, затримала група реагування відділу «Мамалига». Про рух двох невідомих охоронцям кордону повідомили колеги з Молдови, в рамках обміну інформацією. Правопорушниками виявилися громадяни Молдови, як стало відомо з їхніх слів. Дані особи притягнуті до адміністративної відповідальності за спробу порушення кордону та за порушення прикордонного режиму.

Також цієї доби не обійшлося без затримання сигарет. Так, у трьох випадках прикордонниками відділу «Селятин», «Фальків» та «Герца» вдалося затримати понад 8 тисяч пачок сигарет «Monte Carlo», «Ashima» та «Марбле», серед яких були і сигарети без марок акцизного збору.

Так, вчора по обіді під час патрулювання території, прикордонники відділу «Фальків» помітили двох осіб, які рухалися вбік кордону з Румунією із пакунками на плечах. Помітивши правоохоронців, порушники покидали свої ноші та вдались до втечі. У виявлених пакунках було майже 3 тисячі пачок сигарет марки «Марбле». Пошук невідомих триває.

А пізно увечері того ж дня оперативні співробітники Західного регіонального управління спільно із прикордонниками відділу «Герца», неподалік кордону з Румунією затримали два пакунки із тютюновими виробами. Після проведення необхідних процедур, 2840 пачок сигарет буде передано співробітникам ДФС у Чернівецькій області.

Крім того, цієї ночі прикордонниками відділу «Селятин» спільно із працівниками Національної поліції було виявлено ще 5 ящиків із сигаретами, які порушники планували переправити через українсько-румунський кордон. Наразі сигарети доставлено до прикордонного підрозділу, а пошук осіб, ймовірно причетних до протиправної діяльності, триває. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

11 12 13 15 16

Напишіть відгук