На кордоні з Румунією проведено ротацію резервів Держприкордонслужби

dsc08373

Сьогодні на базі військового містечка «Садгора» Чернівецького прикордонного загону відбулися заходи із заміни резервів прикордонного відомства. Зокрема, керівництво загону відзначило грамотами та подяками попередніх резервістів з числа курсантів Національної академії ДПСУ. Начальник Чернівецького загону Павло Лисак подякував майбутнім офіцерам за службу з посилення ввіреної їм ділянки державного кордону, а всім бажаючим, хто захоче в майбутньому проходити службу у Чернівецькому прикордонному загоні, завжди будуть раді.

Водночас, групи прикордонників зі Львова, Києва та інших регіонів країни уже прибули на Буковину та розмістилися на заздалегідь визначених ділянках українсько-румунського кордону. Перед ними, як і перед їхніми попередниками, яких вони замінили, поставлені задачі з протидії незаконному переміщенню контрабандного товару та нелегальних мігрантів через кордон.

Варто сказати, що спільно з резервами, які протягом останніх двох місяців допомагали посилювати охорону державного кордону, було затримано понад 130 ящиків сигарет різних марок, які порушники намагалися доправити до Румунії. Один з таких випадків трапився вчора на ділянці впс «Селятин». Спільно із румунськими колегами та посиленням, яке щойно прийняло під охорону ввірені ділянки кордону, було ліквідовано черговий караван із 26 ящиками тютюнових виробів, які направлялися через кордон. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

dsc08368 dsc08373 dsc08400 dsc08402 dsc08406 dsc08410 dsc08413 dsc08422

Напишіть відгук