НЕСПОКІЙНА ДОБА НА КОРДОНАХ В МЕЖАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Учора на Буковині в рамках проведення спеціальних заходів щодо протидії незаконному переміщенню через державний кордон контрафактної продукції затримано значну партію контрабандного спирту.

Так, близько півночі спільна міжвідомча група в складі працівників ВВБ по Чернівецькому загоні, співробітників СБУ в Чернівецькій області та прикордонників відділу «Вашківці» неподалік кордону з Молдовою було затримано вантажівку та її водія, яким виявився 65-річний громадянин Молдови. В ході огляду транспортного засобу правоохоронцями були виявлені 6 діжок ємністю по 200 літрів із рідиною з запахом спирту. В подальшому, в рамках обміну інформацією було проінформовано молдовських колег, які згодом на своїй території затримали автомобіль «Ман» ще із 27 діжками такої ж рідини.

Наразі тривають заходи щодо встановлення обставин правопорушення.

Того ж дня, на ділянці відділу прикордонної служби «Селятин» прикордонним нарядом за 200 метрів від державної межі було затримано ще одного порушника. Ним виявився 47-річний мешканець населеного пункту Галицівка, Путильського району, який вже не вперше попадає в поле зору охоронців кордону. Тепер чоловіку черговий раз доведеться відповідати за порушення прикордонного режиму та спробу порушення державного кордону.

Така ж відповідальність очікуватиме і на двох інших правопорушників, яких дещо раніше затримали прикордонники сусіднього відділу «Фальків». Хлопців прикордонний наряд помітив поблизу загороджувального паркану. На момент затримання у них жодних документів не було.

В подальшому чоловіків було доправлено до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин та ідентифікації осіб. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

1 2 3 4 5

Напишіть відгук