Чернівецькі прикордонники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора України

DSC06322

Персонал Чернівецького прикордонного загону взяв участь в урочистих заходах, які відбулися сьогодні в м. Чернівці з нагоди 25-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапора.
Зокрема, зранку в управлінні Чернівецького загону під звуки Державного Гімну України урочисто підняли синьо-жовтий стяг. До військовослужбовців звернувся начальник прикордонного загону, який відзначив, що український прапор є уособленням волі, звитяги та недоторканості кордонів Батьківщини. І в нинішній, складний для нашої країни час, кожен військовослужбовець повинен відчувати гордість та свою важливу роль у забезпеченні миру та спокою в Україні.
Після церемонії прикордонники Чернівецького загону взяли участь в урочистостях, які відбулися на Центральній площі Чернівців. Громадські активісти розгорнули святковий синьо-жовтий стяг довжиною 25 метрів. Із привітаннями з нагоди свята до присутніх звернулися керівники області, міста, силових структур, учасники АТО, волонтери, тощо. І на завершення заходів центральною вулицею міста урочистим маршем пройшли представники силових структур області, в тому числі і військовослужбовці Чернівецького прикордонного загону. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

 

DSC06146 DSC06155 DSC06286 DSC06322 DSC06353 DSC06362

Напишіть відгук