Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом незаконної реорганізації дитячого оздоровчого табору “Лісова Казка”

lager_0

Кельменецькою місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за фактом умисного зловживання службовим становищем членами комісії, яка займались реорганізацією дитячого оздоровчого табору “Лісова казка”.

 

 

 

Так, в ході вивчення законності реорганізації оздоровчих дитячих закладів, прокуратура виявила, що члени комісії з реорганізації юридичної особи КП “Лісова казка”, зловживаючи службовим становищем, умисно, всупереч інтересам служби, внесли необґрунтовані відомості до актів приймання-передачі матеріальних цінностей з балансу КП “Лісова казка” до КП “Новодністровський житловик”.

Зокрема, в актах приймання-передачі вказані завідомо недостовірні відомості, що знос майна комунального підприємства склав 100%, а тому не має жодної матеріальної цінності.
Внаслідок вказаних злочинних дій державі завдано збитків на суму майже 450 тис. грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює СУ ГУНП в Чернівецькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук