Цього року податкові міліціонери Буковини за виготовлення та продаж «підакцизного фальсифікату» зареєстрували 27 кримінальних проваджень

1455790942_new-21215-2012-10-30

У Головному управлінні ДФС Буковини інформують, що загалом з початку 2016 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за оперативними матеріалами обліковано 56 кримінальних правопорушення за ухилення від сплати податків. Переважнубільшість яких можна віднести до тяжких та особливо – тяжких злочинів у податковій сфері.
До суду направлено провадження за вчинення 21 кримінальних правопорушень, в т.ч. з обвинувальним актом – 17 кримінальних правопорушень; з клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків – 4 кримінальні правопорушення
За словами в.о. першого заступника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Руслана Анфілофієва – вся сума встановлених збитків, щодо несплати податків, у закінчених кримінальних провадження відшкодована повністю. Бюджет отримав понад 2,7 млн. грн.
Так само, впродовж січня-липня цього року за фактами ухилення від сплати податку на додану вартість до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 6 кримінальних правопорушень та розпочато 1 провадження щодо його незаконного відшкодування.
За цей же період виявлено 5 фактів порушень чинного законодавства в сфері державних закупівель
Щодо кримінальних правопорушень в митній сфері – то таких розпочато 5 (з них в т.ч. створення Центру мінімізації митних платежів – ч. 3 ст. 212 КК України).
«Ми приділяємо особливу увагу виявленню та руйнуванню злочинних схем у сфері «алкоголю та тютюну». І саме завдяки проведеним оперативним заходам з незаконного обігу вилучено товарів «фальсифікату» 12,2 млн. грн. та припинено діяльність 2 підпільних цехів» – наголошує Руслан Анфілофієв. Інформує прес служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Напишіть відгук