ГРУПУ МОЛОДИХ КОНТРАБАНДИСТІВ, ЙМОВІРНО, ОЧОЛИЛА ЖІНКА

222

Групу осіб, що намагалася переправити сигарети через кордон, затримали на Буковині учора по обіді прикордонники відділу «Черепківка».
Трьох осіб, які спробували переправити через державний кордон 2400 пачок сигарет марки «Марбле», прикордонниками було помічено за допомогою технічних засобів, а саме коли вони підходили до загороджувального паркану.

Невідомі лише приготувалися перекинути свої ноші через огорожу, як помітили охоронців кордону та кинулися втікати. Недалекою була спринтерська дистанція бігунів, їх невдовзі затримала група реагування, яку було піднято ще з появою чужинців поблизу кордону. Порушниками виявилися 20 та 21 – річні мешканці населеного пункту Нижні Петрівці Сторожинецького району. Та здивування охоронців кордону було, коли серед затриманих виявилася 26-річна дівчина, яка, ймовірно, і очолила групу.

В подальшому, порушників доставили в прикордонний підрозділ. Тепер затриманим доведеться відповідати перед законом за порушення прикордонного режиму та спробу незаконного перетину кордону. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

 

111 222

Напишіть відгук