На Буковині прикордонники затримали порушника та понад 20 ящиків сигарет

IMG_0548

В Чернівецькій області продовжуються заходи з посилення охорони ділянки українсько-румунського кордону, які щодня приносять свої результати. Так, вчора було припинено чергову спробу незаконної переправи тютюнових виробів до Румунії.
Вчора по обіді, під час моніторингу прилеглої ділянки, прикордонний наряд відділу «Селятин» помітив групу осіб, які рухалися вбік кордону. Помітивши правоохоронців, невідомі вдались до втечі, покидавши свої ноші.

В подальшому, поблизу цього місця було виявлено 15 ящиків сигарет.
Про даний факт одразу ж було поінформовано як сусідні підрозділи, так і суміжну сторону. В ході подальших пошукових заходів, українські прикордонники затримали ще 6 ящиків сигарет та одного чоловіка без документів. З румунської сторони надійшла інформація про затримання на своїй території також 4 ящиків із тютюновими виробами.

Таким чином, в ході спільних із правоохоронцями Румунії дій, було упереджено спробу перемістити 25 ящиків сигарет марок «Марбле» та «Ашіма».

Затримані сигарети доставлено до прикордонного підрозділу та після проведення необхідних заходів буде передано представникам ДФС у Чернівецькій області. Щодо затриманого 25-річного буковинця, то його подальшу долю вирішуватиме суд. Наразі триває пошук його ймовірних спільників як з української, так і з румунської сторони. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

 

IMG_0544 IMG_0546 IMG_0548

Напишіть відгук