Зняти Романа Череватого з посади начальника лісового господарства. Такий лист О.Фищук відправив до Києва

lis_fughuk

Олександр Фищук зустрівся з представниками деревообробних підприємств Сторожинецького, Вижницього та Путильського районів для того, щоб обговорити ситуацію, яка склалася у лісовій галузі.

За результатами обговорення проблемних питань голова облдержадміністрації запропонував лісовим господарствам краю оприлюднювати на відповідних офіційних сайтах калькуляції цін на деревину, повідомили журналістів ІА АСС в Чернівецькій ОДА.

Також домовилися, щоб спільно, доопрацювати пілотний проект щодо відпуску деревини на корню, який Олександр Фищук планує представити в Кабміні. Також внесено пропозицію про підготовку звернення депутатів обласної ради щодо продовження мораторію на вивіз необробленої круглої деревини за межі України та призупинення проведення електронних торгів.

Принагідно Олександр Фищук поінформував учасників наради про те, що до Державного агентства лісових ресурсів України направлено листа з проханням зняття з Череватого Романа Івановича виконання обов’язків начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Джерело: acc.cv.ua

lis_fughu_2

lis_fughu_3

Напишіть відгук