На Буковині роками діяла схема розкрадання лісу, – правоохоронці (відео)

jakumch

59 обшуків провели чернівецькі правоохоронці в лісгоспах області.

Слідчі дії за фактами незаконних рубок деревини та зловживанні службовим становищем проводили в Берегометському, Сторожинецькому, Путильському лісгоспах та Чернівецькому обласному управління лісового та мисливського господарства. А також –  – в Національному парку «Вижницький». Обшуки одночасно спільно проводили представники прокуратури та СБУ. Поки правоохоронці – небагатослівні. Кажуть: вилучені матеріали зараз переревіряють, слідство ще триває . Керівників лісгоспів поки від виконання обов’язків не відсторонено. Єдине, про що наразі чітко заявляють: на Буковині роками діяла ціла схема розкрадання та експорту лісу. І її лише почали розплутувати.

Руслан Сторожук, керівник УСБУ в Чернівецькій області: Роками напрацьовувались корупційні механізми, їх є дуже багато. В них задіяні усі – починаючи від лісника, фірм, яким першочергово виділялась ця деревина, цю деревину за підробними документами відправляють за кордон.

Микола Якимчук, Прокурор Чернівецької області: І на робочих місцях і вдома були проведені обшуки. Так само і що стосується інших посадових осіб. В ході проведення дій вилучено бухгалтерські документи, чорнові записи, печатки та штампи іноземних компаній з ознаками фіктивності, не обліковані бірки для маркування дерев 1600 штук.

Джерело: acc.cv.ua

Чернівецький промінь

1 коментар

  1. Андрій коментує:

    Нарешті!!!

Напишіть відгук