За добу на українсько-румунському кордоні було упереджено дві спроби переміщення тютюнової продукції через кордон

12

Так, сьогодні близько 03:00 ранку працівниками пункту пропуску «Порубне» було виявлено 138 упаковок тютюну для кальяну «Serbetli Green-Red Applle Flavoured» вагою 500 грам кожна. «Куриво» до України намагався ввести 51-річний буковинець.

 

Знайдені 69 кг тютюну вартістю майже 30 тисяч гривень було вилучено працівниками митниці у встановленому порядку. На порушника складено протокол про порушення митних правил.

В іншому випадку, вчора прикордонним нарядом відділу «Селятин» було виявлено дві особи, які із ношами прямували в сторону українсько-румунського кордону. Помітивши правоохоронців, чоловіки вдалися до втечі, покинувши ноші. Аби зупинити зухвальців, прикордонним нарядом було здійснено кілька попереджувальних пострілів вгору. На даний час, тривають заходи щодо встановлення осіб причетних до переправи 3000 пачок сигарет марки «Марбле», які було вилучено поблизу кордону. В подальшому, тютюнові вироби будуть передані працівникам ДФС у Чернівецькій області. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.11 12 13 14

Напишіть відгук