За добу на Буковині прикордонники затримали контрафактний спирт, сигарети та трактор

15

Українські прикордонники у тісній взаємодії з правоохоронними органами як України, так і суміжних країн продовжують вживати та посилювати заходи щодо недопущення протиправної діяльності на державному кордоні.
Як результат, завдяки обміну інформації по обидві сторони кордону вчора було упереджено чергову спробу переправи сигарет з України до Румунії.
Так, в рамках взаємодії між охоронцями кордону сусідніх країн вдалося затримати 20 пакунків тютюнової продукції, основна маса яких була виявлена на території України.

Відносно осіб, які намагались переправити сигарети, то на даний момент тривають заходи щодо їх пошуку. У зв’язку з тим, що під час втечі невідомі скоріш за все потрапили на територію Румунії, українською стороною було поінформовано про даний випадок прикордонну поліцію цієї країни, яка проводить заходи щодо пошуку ймовірних порушників.

Ще одній спробі незаконного переправлення товарів через кордон того ж дня запобігли прикордонники відділу «Подвір’ївка». Поблизу кордону з Молдовою було виявлено три автомобілі, два з яких перебували на українській стороні. Помітивши охоронців кордону, водії транспортних засобів вдалися до втечі, при цьому скерувавши автівки в бік прикордонників, через що виникла загроза життю та здоров’ю прикордонного наряду. У зв’язку з цим було здійснено попереджувальний постріл з автоматичної зброї вгору, а в подальшому і по колесам автомобілів, проте одразу затримати порушників не вдалося. Наразі тривають заходи з пошуку ймовірних зловмисників як з української, так і з молдовської сторони. Поблизу місця виявлення автомобілів прикордонники знайшли дошку та 2 каністри, об’ємом 20 та 25 л з прозорою рідиною та характерним запахом спирту, що свідчить про незаконну спробу переправи спирту з Молдови в Україну.

Ще один випадок спроби порушення державного кордону трапився по сусідству на тому ж відрізку українсько-молдовського кордону, в межах ділянки відділу «Кельменці». Оперативниками Західного регіонального управління ДПСУ було затримано трактор «Білорус» із водієм, який незаконно перетнув українсько-молдовський кордон. Чітких пояснень щодо мети перетину кордону у невстановленому місці водій не надав. На нього складено адміністративно-процесуальні документи, за незаконний перетин кордону чоловіку загрожує чималий штраф. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

11 12 13 14 15

Напишіть відгук