На Путильщині правоохоронці виявили 18 тисяч пачок незаконно виготовлених тютюнових виробів вартістю понад 250 тис. грн.

khlynula-kontrabanda-belorusskikh-sigaret

Працівники Кіцманської місцевої прокуратури спільно з співробітниками Путильського відділення поліції, Управління захисту економіки в Чернівецькій області та прикордонниками виявили 2 факти зберігання незаконно виготовлених тютюнових виробів.
Зокрема, 13.07.2016 у ході проведення санкціонованого обшукуна території приватного господарства 47-річного

мешканця с. Селятин Путильського району правоохоронці виявили та вилучили 6 тис. пачокфальсифікованих тютюнових виробів без марок акцизного податку України.
Цього ж дня, під час проведення санкціонованого обшуку на території лісопильного цеху в с. Руська, уметалевому контейнері, виявлено 12 тис. пачок фальсифікованих тютюнових виробів.
Орієнтовна вартість усіх вилучених під час обшуків цигарок складає понад 250 тис. грн.
За даними фактами Путильським ВП Кіцманського ВП ГУ НП в Чернівецькій області внесено відомості до ЄРДР за ч.1 ст. 199 та ч.1 ст.204 КК України (зберігання, придбання, перевезення з метою використання при продажу товарів, а також зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Досудове розслідування триває. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук