За добу на Буковині правоохоронці затримали понад півсотні ящиків сигарет, які порушники планували незаконно переправити за кордон

11

Вчора увечері на Путильщині у двох випадках було затримано 53 ящики сигарет та 4 осіб ймовірно причетних до незаконної переправи тютюнових виробів через кордон. Про це інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

 

Так, учора близько 17:00 за результатами реалізації оперативної інформаціїорп ЗхРУ, у взаємодії з підрозділами УЗЕ в Чернівецькій області ДЗЕ НП України та прокуратури проведено обшук в одному з контейнерів, що знаходився на території пилорами на околиці села Руська Путильського району Чернівецької області на відстані близько 100 м від лінії державного кордону. За результатами обшуку було виявлено 24 ящики сигарет марок «Марбле» та «Вічерой», що планувались до переміщення через державний кордон в Румунію. Також, в ході проведення спільних перевірочних заходів проведено обшук в одного з жителів с. Селятин Путильського району, де виявлено ще 12 ящиків сигарет «Марбле». На даний час тривають заходи досудового розслідування.
В іншому випадку прикордонники відділу «Селятин» в ході патрулювання території помітили схованку із 17 ящиками сигарет марки «Ашіма», упакованих та підготовлених до незаконної переправи до Румунії. Поблизу виявленого місця накопичення тютюнових виробів було затримано 4 осіб, які рухалися в бік державного кордону на автомобілі ВАЗ 2199 та мотоциклі КТМ. Наразі усі затримані доставлені до прикордонного підрозділу, на них складені адміністративно-процесуальні документи. Виявлені ж сигарети після повного перерахунку будуть передані представникам ДФС у Чернівецькій області.

5Lx8HjZeUJ4 11 12 13 k5h0srIOiuE QbfCrZflVwE yhZlFTN2Od4

 

Напишіть відгук