Прокуратура Чернівецької області категорично не погоджуєтьсяз виправдувальним вироком стосовно адвоката, якого викрили на шахрайстві та підбуренню до надання неправомірної вигоди

адвокат-1

9 липня 2016 року Шевченківським районним судом м. Чернівці завершено судовий розгляд кримінального провадженняза обвинуваченням адвоката у шахрайстві та замаху на підбурювання громадянина до надання 2000 доларів США неправомірної вигоди.
Досудовим розслідуванням встановлено, що адвокат шахрайським шляхом заволодів коштами громадянки Н. під приводом надання неправомірної вигоди

працівнику прокуратури та судді за непризначення реальної міри покаранняу виді позбавлення волі її сину, щодо якого кримінальне провадження розглядалось по суті в одному із районних судів області.

Державний обвинувачнадав суду належним чином обґрунтовані, одержані у встановленому законом порядку докази вини адвоката у вчиненні інкримінованого йому злочину та орієнтував суд на ухвалення обвинувального вироку і призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією майна та позбавленням права займатись адвокатською діяльністю строком на 3 роки.
Проте, всупереч встановленим фактичним обставинам справи, які сторона обвинувачення вважала об’єктивно доведеними, суд дійшов висновку про недоведеність вини обвинуваченого та ухвалив виправдувальний вирок.
Прокуратура відстоюватиме свою позицію в суді апеляційної інстанції та вже готує відповідну апеляційну скаргу.
Нагадаємо, адвоката було затримано 26 березня 2015 року після одержання 2000 доларів США неправомірної вигоди. Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук