Завершено досудове розслідування за фактом підроблення документів головою одного із садівничих товариств м. Чернівці

Снимок

Прокуратура Чернівецької області скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника організаційно-аналітичного відділу однієї з районних рад м. Чернівці, який одночасно очолював садівниче товариство, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).

Досудовим розслідуванням встановлено, що голова садівничого товариства, будучи службовою особою, яка наділена адміністративно-господарськими функціями, виписав членські книжки на двох мешканців м. Чернівці, до яких вніс завідомо неправдиві відомості про те, що вказані громадяни є членами очолюваного ним садівничого товариства та володіють земельними ділянками площею по 0,06 га кожний.
Підроблені документи були скеровані до Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради для підготовки проекту рішення Чернівецької міської ради про надання даним особам дозволів на складання проектів відведення у власність земельних ділянок.
Завдяки втручанню прокуратури області вказані протиправні дії були припинені, а ділянки залишились у власності садівничого товариства.  Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук