ВЧОРА ПОДАТКОВІ МІЛІЦІОНЕРИ БУКОВИНИ З НЕЗАКОННОГО ОБІГУ ВИЛУЧИЛИ ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ НА 65 ТИС. ГРН.

18860416

Вчора, в рамках операції «Акциз-2016» оперативники Головного управління ДФС у Чернівецькій області виявили факт незаконного продажу дизельного пального.
За словами першого заступника начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Сергія Гакмана, підприємливий буковинець переобладнав свій автомобіль під заправну колонку і незаконно торгував дизельним пальним.

 

Як з’ясувалося, така діяльність здійснювалася без необхідних дозвільних документів та без дотримання встановлених стандартів. Звісно, з продажу цієї продукції податки до бюджету теж не сплачувалися.
Унаслідок проведених заходів було описано та вилучено 3300 літри дизельного палива орієнтовною вартістю 65 тис. грн. Щодо порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 (порушення порядку здійснення господарської діяльності) КУпАП.
В цілому, з початку року податкові міліціонери області з незаконного обігу вилучили майже 35 тон фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів на суму 692 тис. грн. Інформує прес служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Напишіть відгук