Прокуратура Чернівецької області зареєструвала кримінальне провадження відносно працівників Чернівецької митниці ДФС та керівництва залізничної станції «Вадул-Сірет»

1282941429

За матеріалами Управління СБ України в Чернівецькій області слідчим відділом прокуратури області внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) відносно працівників Чернівецької митниці ДФС та керівництва залізничної станції «Вадул-Сірет».

 

 

Встановлено, що службові особи митниці та залізничної станції організували незаконне вивезення через державний кордон України на територію Республіки Румунія тютюнових виробів.
Зокрема, на території вищевказаної залізничної станції у один із транзитних вагонів, який слідував із Російської Федерації до Румунії, внаслідок механічного пошкодження пломби було завантажено 16 ящиків (8000 пачок) тютюнових виробів та здійснено спробу їх контрабандного переміщення через державний кордон України.
Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ прокуратури Чернівецької області.

Митному брокеру, якого правоохоронці затримали після одержання неправомірної вигоди повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, вчинено повторно) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Підозрюваний отримав від фізичної особи 300 доларів США для працівників Чернівецької митниці за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів.

Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Напишіть відгук