Громадянин Румунії замість адміністративної понесе кримінальну відповідальність

13

Сьогодні вранці в пункті пропуску «Порубне» було затримано громадянина Румунії, який намагався дати хабара прикордонникам. У такий спосіб чоловік намагався уникнути відповідальності за незаконне ввезення до України ножа. Про це інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Так, близько шостої ранку в пункт пропуску на в’їзд в Україну прибув легковий автомобіль марки «LAND ROVER», за кермом якого був 33-річний громадянин Румунії. Враховуючи нервову поведінку водія, у прикордонників виникла підозра щодо можливого перевезення даним автотранспортом заборонених товарів. Під час поглибленого огляду автомобіля прикордонниками та працівниками митниці в салоні було виявлено мисливський ніж. Проте, водій, аби уникнути проблем із законодавством, вирішив «владнати» ситуацію на місці, запропонувавши охоронцям кордону 50 румунських лей. Спробу дачі неправомірної вигоди у сумі понад 300 гривень було зафіксовано за допомогою відео- та фотодокументування. На місце події одразу ж було викликано слідчо-оперативну групу Сторожинецького райвідділку Національної поліції. Тепер крім адміністративної відповідальності за незаконне ввезення ножа, чоловіку доведеться відповідати і за спробу дачі неправомірної вигоди правоохоронцям, що тягне за собою кримінальну відповідальність.
Нагадаємо, що на ділянці Чернівецького прикордонного загону неодноразові випадки спроб дачі хабара закінчувалися відповідальністю осіб, які пропонували кошти, а інспекторам прикордонної служби за відмову в отриманні неправомірної вигоди надавались заохочення у вигляді грошових премій.

11 12 13

 

Напишіть відгук