На Буковині контрабандисти втікаючи від прикордонників покинули 27 ящиків сигарет та коня, яким переправляли тютюн

14

Активні заходи протидії контрабандній діяльності проводять прикордонники Чернівецького загону спільно з військовослужбовцями одного з мобільних прикордонних загонів, які прибули для посилення охорони державного кордону на Буковину. Інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Так, учора в ході патрулювання прикордонники відділу «Красноїльськ» помітили кількох невідомих з пакунками, які йшли через ліс у напрямку кордону. Особи, побачивши прикордонників, намагалися втекти. В 16 ящиках сигарет, які вони втікаючи викидали по дорозі, було 8 тисяч пачок курива. Переслідуючи порушників, прикордонникам довелось здійснити 2 постріли вгору. Одного з втікачів охоронці кордону наздогнали та затримали, він виявися місцевим жителем. На громадянина України складено протоколи за ст. 202, 204-1 КУпАП, справу скеровано до суду.
Крім того, учора на цьому ж напрямку мобільною групою прикордонного загону було виявлено особу, яка горами переводила коня з вантажем 11 пакунків. При спробі затримати порушника, особа здійснила втечу в тил української ділянки. Зараз проводяться його пошуки. Всього правоохоронці нарахувади 5 460 пачок покинутих ним сигарет.
Прикордонними нарядами перевірено вказаний напрямок, ознак порушення кордону не виявлено.

11 12 13 14

 

Напишіть відгук