В ДЮСШ №1 готують кадри для ОЗУ?

dsfvds

Резонансний випадок з пострілами на пляжі у Чернівцях багатьом остаточно залишається не зрозумілим . Пости у соцмережах різняться позицією: одні спрямовані на захист  спортсменів, інші  навпаки, засуджують ОЗУ.

Щодо конкретної ситуації на пляжі. Суперечка між підприємцем та ніби Паладяном в супроводі відомого «спортсмена» закінчилась стріляниною. В результаті підприємець опинився у лікарні з травмованою ногою від пострілу з пристрою для відстрілу гумовими кулями. 

Спортсменом є Загурський В., а виконавцем пострілу –  Загарій Віталій, права рука Загурського. Сам випадок це банальний бізнес-інтерес кримінального авторитета Загурського.

Розквіт ОЗУ Загурського почався з приходом до влади «Партії Регіонів». Тоді Володимир зайняв посаду президента федерації боксу в м.Чернівці (ДЮСШ№1). Це добра справа розвивати спорт, який дійсно потребує, зацікавлених у розвитку, фахівців. Але  у монети є дві сторони. Загурський для себе відкрив своєрідний відділ кадрів, де тихенько підбирав персонал для свого «підприємства». Дуже швидко створився кістяк з молодих спортсменів. Дехто з них подавав надії, як боксер. Але доля склалась інакше. Чи то блатна романтика, чи то нестача грошей, або відсутність сірої речовини змусили обрати кривавий заробіток. ОЗУ почала набирати обертів. До угрупування підключалось все більше «бажаючих». На жаль молодь не розуміє, що їх просто використовують, і рано чи пізно все закінчиться. Тільки Загурський буде на лаврах, решта…ну, як складеться доля. Вони – інструмент, засіб для збагачення та зміцнення статусу авторитета. Діяльність ОЗУ: здирництво, наркобізнес, кришування, виконання замовлень  (підпали, тілесні ушкодження). Не гребують ні чим. Нещодавно Загурський здійснив спробу рейдерського захоплення обласної федерації боксу. Вдалось чи ні ще не відомо. Якщо вдалось, тоді ресурс для залучення молоді до брудних справ стане більше.

У серпні 2014, компанія виконала замовлення начальника ВВБ у Чернівецькій області Білоуса В. Під приціл відморозків попав представник ЗМІ Немтинов О., який залишився інвалідом. Він один з перших почав висвітлювати проблему контрабанди сигарет та схеми, до яких були залучені представники майже всіх правоохоронних та контролюючих органів.  За два тижні після нападу у активіста Петіченко М. згоріла машина.  За справу взялись начальник Шевченківського райвідділу, убозовець в минулому, Чебан Дмитро та його заступник Семеняк Віталій. Ці «співробітники» завели справу у глухий кут. Дивно, але з речових доказів зникли відбитки пальців.
Чебан у добрих стосунках із Загурським. Раніше разом займались спортом, постійно підтримують зв’язок. У темних справах допомагає авторитету, звісно не безкоштовно. Загурський навіть був запрошений на весілля Чебана. (біля року тому)
Чебан звільнився або звільнили з правоохоронних органів у Чернівцях. В Києві він пройшов атетстацію, і зараз поглядає на крісло начальника ГУ НП у Чернівецькій області.

Семеняк Віталій перевівся до Управління внутрішній справ у Чернівецькій області. Згодом звільнився або звільнили з органів. Він успішно здав нормативи та пройшов до нової поліції. Зараз – працівник патрульної поліції у Чернівцях.
На той час Білоус В. був організатором контрабандних потоків на окремих ділянках кордону з Румунією.
У 2015 Білоус очолив ВВБ у Закарпатській області. У тому ж році написав заяву про вихід на пенсію (мабуть під тиском). Є інформація, що він поновився на посаду через суд

У серпні 2015 Загурський і ко  побили чоловіка, Лугового Микиту. З черепно-мозковою травмою він попав до лікарні, де пролежав у комі 10 днів. У вересні молодого батька нестало. Помер у 29 років. Залишились дружина та однорічна дитина.
Відбулось це теж вдень, і теж було купа свідків.  Ніхто не  зміг або не захотів впізнати осіб, що скоїли напад. Зрозуміло чому. Поліція  ж досі не може розкрити справу. І хто знає в чому причина бездіяльності: підтасовка доказів, КПК або «зелений» фактор.
Під час побиття на місці злочину були помічені: Загарій Віталій, Дєдов – ДЮСШ1, Стрілецький – ДЮСШ1, Алієв Ельчин – ДЮСШ1, Гладій В., Пентелейчук, Загурський та ще одна людина на ім’я Сергій. (прізвище оприлюднимо як отримуємо інформацію)

Після розправи Загарій та Дєдов переховувались в Одесі у друзів, доки бос «вирішував питання». У провадженні фігурувала тільки ця двійка. Пізніше відморозки повернулись, і з посмішками продовжують ідейну, колективну справу.

Тож, нехай мами на Садовського покричать аби пізніше не плакали. У декого вже  сліз нема. Чи віддавати свою дитину до ДЮСШ №1 подумайте тричі. Якою дитину ви бачите в майбутньому? Хто керує спортивним і неспортивним вихованням дітей?

Серед затриманих в ДЮСШ №1 на Садовського були Загурський, Дєдов, Пентелейчук.

Для ти хто підтримує відморозків – стаття замовна.

 

Алієв на обшуку у Білика

cvdr

Дєдов та Загарій

dfvdfs

Алієв

dfvsdfv

Алієв, Дєдов, Стрілецький, Загурський.

dsfvds

Гладій

sdfvds

Стрілецький

sdfvfd

Дєдов, Стрілецький, Загарій,

sfdvsd

Пентелейчук

svfdvs

Гладій і Стрілецький на “Обранні нового президента Федерації боксу Буковини” .  

45tf244

asASDa

 

Останні два скріна з відео каналуЧернівецький промінь

 

 

24 коментарів

 1. Андрій коментує:

  Цих виблюдків знають усі, але бояться!!!

 2. Василь. коментує:

  Це Клима регіонала колишньго депутата міської ради брат, два брата акробата, всі кажуть дітей утримували у залі, подивиться на цих дітей які виходили і на цих “тренерів”. І поцікавтись хто і за що і скільки років сидів.

 3. адміністрація коментує:

  Видалено 3 коментаря з одного IP. Не напружуйтесь. Вище ж написано. Для тих хто підтримує відморозків – стаття замовна. Подібні коментарі будуть видалятись.

 4. !!!!! коментує:

  Фил определись ты или бандит или журналист!!!

 5. Анонімний коментує:

  Подарок завтра весь город узнает как ты застрелил Бежанаря…

 6. Анонімний коментує:

  а чого це Стрiлецького впутуете ….????….як немаете доказiв то нема чого очорнювати людину…..до заказникiв цiei статтi …..перед тим як писати будьте уважнi про що та про кого пишете …очорнювати людей нiзащо ви вмieте …..

 7. Анонімний коментує:

  Замовний порожняк.

 8. Бернацкий А. коментує:

  Завтра поднимаю вопрос на сизо, по поводу стрельбы на пруту)))))))

 9. Николай коментує:

  Убить человека и остаться безнаказанными!Среди белого дня ,множество свидетелей!Толпою на одного человека,не дать ему шанса выжить!Слабые..!При том ,что весь город знает кто они и что совершили !Тюрьма это будет для них не наказание!Но даже этого наша милиция сделать не может,продажные твари!Будете пожинать свои же плоды!

 10. @@@ коментує:

  Да все истинная правда это….только стрелу и Алиева зря всунули сюда.

 11. Саша коментує:

  Коля не умничай

  • Анонімний коментує:

   Пацаны нормальные спортсмены . Чемпионы ..воспитал их тренер Гена соловьев . Ну шо что он сидел сем лет .. У нас призидент дважды судим был .. Все будит нормально ..

 12. Анонімний коментує:

 13. Zina коментує:

  Люди,перш ніж перешкоджати роботі спецпризначенців,задумайтесь чи не постраждають від даних наставників і “друзів” ваші діти і онуки!!!!!?????Такий шквал критики…..кожна бабуська у нас знає як саме і якими методами треба проводити затримання злочинців! якщо б спрацювали по іншому (попросили пройти до райвідділу),а у відповідь посипались би кулі у масу людей,що з відкритими ротами дивились “кіно” уявляєте кількість жертв!!!!! СОРОМ такому недалекоглядному суспільству!

 14. Анонімний коментує:

  Какие вы все смелые и умные на диване.. Друзей не выбирают тем более если дружат с детства… У каждого своя голова на плечах, нечего судить людей по их друзьям!

 15. Анонімний коментує:

  Прикольна стаття ! Знайомий перекинув . Я був дитиною 90 -х , так точніше одним з таких бідолашних яких утримували в залі . Але навіть 20 – 25 років такого не було , був час Дикого Заходу . Безприділ почав свій розвиток . Бажаючих було багато , особливо серед місцевих спортсменів , в топі звичайно були боксери . Про половину з них ми так вже і нічого не прочитаемомо , але інші , до сих пір все щось ділять ! Не в одній евпопейскій країні не дадуть тренеру право займатися з дітьми який сидів в тюрмі за злочин . А в Чернівцях який не сидів ? Прочитав і зрозумів що за ці роки так нічого і не змінилось , і не тільки в місті але й в країні .

 16. Николай коментує:

  Судить людей надо по их поступкам!Кто то больше ,а кто то меньше принимает участие в этом беспределе,у каждого своя роль!Но это не меняет сути!Это одна группа людей!И каждый ответит ровно за то, что совершил и то на что заслужил!

 17. І-Ї коментує:

  Цікаве відео, особливо коли в кінці розповідають хто там був на пляжі, маєм надію що це так не залишиться і поліція щось зробить для покарання винних.

 18. Анонімний коментує:

  Каждый на свой хлеб зарабатывает как может .

  • ... коментує:

   Чтоб заработать на хлеб не обязательно убивать человека!Достаточно найти нормальную работу.Это замкнутый круг.С которого выхода уже нет.Их ждет такая же судьба!

 19. Анонімний коментує:

  Парни не есть бандиты они спортсмены и чемпионы все остальное политика партии .. Регионов ..

 20. Василий коментує:

  Что слышно по делу ??Кого то задержали с этой банды?

Напишіть відгук