Чернівецька прокуратура забезпечила захист інтересів держави в суді у сфері земельних правовідносин, а також державної і комунальної власності.

otvod-zemelnogo-ychastka

Так, упродовж 2016 року за позовами прокурорів реально виконано рішення судів більше як на 1 мільйон гривень. Про це інформує Прес-служба прокуратури Чернівецької області.
Оскільки захист інтересів держави у сфері земельних відносин є одним із головних напрямів прокурорської діяльності, в даній сфері реально виконано рішень судів на суму 457 тис.грн.

До Чернівецької міської ради за виконавчими документами повернуто 2 земельні ділянки площею 0,0311 га., які використовувались суб’єктами господарювання на підставі договорів земельних сервітутів, визнаних за рішеннями судів незаконними.

Крім цього, посилена увага приділялася виконанню рішень судів у сфері державної та комунальної власності.

Забезпечено виконання 13-ти рішень судів, постановлених за позовами прокуратури, на суму понад півмільйона гривень. До комунальної власності повернуто 3 приміщення, які використовувались з порушенням умов договорів оренди даного майна.

Чернівецька місцева прокуратура й надалі забезпечуватиме реальне виконання рішень судів, постановлених за позовами прокурорів.

 

Напишіть відгук