Самовільні рубки. Активісти спілкувались з заступником еколога області. (відео)

robulec-c.-v.

Активісти Аріній В., Петіченко М., представники ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» в Чернівецькій області на чолі з головою організації Громадським О. відвідали Державну екологічну інспекцію у Чернівецькій області з приводу незаконних рубок.

Перший заступник начальника екологічної інспекції Собко М.С.  вислухав аргументи та ознайомився зі світлинами, які надали активісти. А саме, світлини прихованих гілками пнів зрублених «під корінь» у Глибоцькому держлісгоспі АПК.

На думку  еколога, як фахівця, на світлинах є факти протизаконних дій, але, як посадовець, зможе надати коментар тільки після перевірки наданої інформації.

Микола Степанович не погоджується зі звинуваченням в бездіяльності та стверджує, що дії інспекції обмежені законом. Для ефективної роботи інспекції потрібні більші повноваження, зміни у законодавстві. Планові перевірки проводяться один раз на рік. Для того, щоб провести позапланову – потрібне письмове аргументоване звернення, яке відправляється до Державної екологічної інспекції України, звідки отримують дозвіл або заборону позапланової перевірки лісових господарств.

Колективне звернення написане, світлини екологи погодились отримати електронною поштою.

Приносимо вибачення за помилку в попередній редакції, де автор зазначив Робульця С.В., як співрозмовника з активістами.

 

1 коментар

  1. Женя.Америка коментує:

    нав1що йому це написати бо в1н сам в т1й корупц11,одержуе грош1 за це

Напишіть відгук