Прикордонники Чернівецького загону вшанували пам’ять загиблих воїнів

DSC09862

Сьогодні, 9 травня прикордонники Чернівецького загону взяли участь у низці заходів присвячених Дню перемоги над нацизмом.
О 9.00 за участі керівництва загону відбулося покладання квітів до могил воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні на Центральному кладовищі міста Чернівці.


Пізніше, о 10.00 було організовано урочисте покладання вінків та квітів до Монумента Перемоги, що розташований на Соборній площі міста. Під звуки оркестру, керівництво області та міста, силових структур, в тому числі і прикордонників, представники ветеранських організацій, громадсько-політичних об’єднань та небайдужі чернівчани віддали честь воїнам, що захищали Вітчизну під час другої світової війни.

Об 11.00 прикордонники також поклали квіти до пам’ятника героя війни Федора Боброва та до пам’ятного знаку прикордонникам Чернівецького прикордонного загону, які розташовані у центральному парку ім. Т. Шевченка. Також в управлінні загону вшанували пам’ять прикордонників, які полегли в боях за визволення Батьківщини, поклавши квіти до монумента воїнам-прикордонникам. Інформує Прес-служба Чернівецького прикордонного загону

DSC09972 DSC09938 DSC09862 DSC09854 DSC09831 DSC00002

Напишіть відгук