Прокуратура Чернівецької області не дозволила пом’якшити покарання посадовцю-хабарнику

762582

01.04.2015 Хотинський районний суд Чернівецької області визнав винним голову Ставчанської сільської ради у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою). Про це інформує Прес-служба прокуратури Чернівецької області.
Посадовець вимагав та отримав від фізичної особи неправомірну вигоду в сумі 14 тисяч доларів США за надання в оренду земельної ділянки площею 100 га для ведення фермерського господарства.

Суд підтримав позицію державного обвинувача та призначив чиновнику покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.
Засуджений та його адвокати не погодились з даним вироком та подали апеляційну скаргу, в якій просили суд пом’якшити призначене покарання. Ухвалою апеляційного суду Чернівецької області від 09.06.2015 апеляцію засудженого та його захисників задоволено, чиновнику призначено покарання із застосуванням ст.69 КК України, у вигляді 4 років позбавлення волі.

Відстоюючи свою принципову позицію, державний обвинувач вніс касаційну скаргу, за результатами розгляду якої ухвалу апеляційного суду скасовано, а кримінальне провадження було направлено на новий апеляційний розгляд.
Ухвалою апеляційного суду вирок суду першої інстанції від 01.04.2015 залишено без змін, а відповідно апеляції засудженого та його захисника без задоволення.

Напишіть відгук