До Великодня перерахування Чернівецькою митницею коштів на ремонт доріг перетнули рубіж у 200 мільйонів гривень

6_doroga

Понад 200 мільйонів гривень – таку суму коштів, спрямовано буковинськими митниками до спецфонду Чернівецької області, безпосередньо на ремонт доріг від початку проведення оголошеного Кабінетом Міністрів України дорожнього експерименту. Про це інформує прес – служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

 

До речі, ці кошти становлять 50 відсотків від суми перевиконання митницею плану надходжень, сформованих з мита, акцизу та ПДВ. Тобто, починаючи з вересня 2015 року (часу початку експерименту) митниця перевиконала встановлені індикативи на понад 400 млн. грн.

 
“Приємно не тільки на словах, а й конкретними справами привітати Україну та наш народ з найбільшим християнським святом – Великоднем, – резюмує начальник Чернівецької митниці Микола Салагор. Вкотре, хочу підкреслити, що наше пріоритетне завдання у надскладний для країни час – не лише по максимуму наповнити державну скарбницю, але й докласти усіх можливих зусиль для забезпечення додаткових коштів на реконструкцію доріг. Разом з тим зазначу, що здобутки митниці є результатом напруженої й злагодженої роботи колективу митниці та підприємців краю. Користуючись нагодою, хочу подякувати тим, хто небайдужий до долі нашої держави й добросовісно виконував поставлені перед ними завдання. Вітаю всіх зі світлим та величним Святом Воскресіння Христового. Бажаю, щоб у Ваших оселях завше панували родинне тепло та злагода, а серця наповнювалися непохитною вірою та невичерпною енергією для добрих справ в ім’я України!”.

Напишіть відгук