ГРАЛЬНИЙ БІЗНЕС ЧИ МИТТЄВА ДЕРЖАВНА ЛОТЕРЕЯ? Брифінг на тему  «Миттєва Державна Лотерея»

Чернівецька міська рада4.04.2014 в приміщенні міської ради (каб 105) в 11:00 відбулась зустріч представників «Правого сектору» , «Самооборони» та громадських організацій з регіональним представником ПрАТ «Патріот» та адвокатом , який представляє інтереси ПрАТ «Патріот».
На зустрічі розглядались питання законної діяльності миттєвої державної лотереї, структура розрахунків, контролю за веденням бізнесу громадою, відвідування неповнолітніми залів миттєвої державної лотереї та продаж їм алкогольних і слабоалкогольних напоїв , режим роботи та традиційне питання хабарництва.

Представниками ПрАТ «Патріот» були надані копії документів які підтверджують законність державної миттєвоїПрАТ "Патріот" регіональни й представник та адвокат лотереї. Документи про сплату податків в загальній сумі біля восьми мільйонів гривень за півтора року та найманих працівників 90 чоловік, також дійшли висновку про те що суттєво відрізняється ігрові автомати від лотерейних терміналів а саме; в лотерейних терміналах не має генератора випадкових чисел, виграш вже є в лотереях які закладаються в лотерейні термінали в сумі 88% від проданих білетів, сплачуються податки і надаються робочі місця і це все контролює податкова , робітники правоохоронних органів та Мінфін.

Під час вирішення проблем щодо діяльності МДЛ в дискусійному полі іноді зі спалахом емоцій сторони в багатьох питаннях дійшли згоди а деякі , такі як встановлення веб камер в кожному залі для контролю громадою, залишили до наступної зустрічі. На думку адвоката ПрАТ «Патріот» це є втручання в особисте життя клієнтів по-перше і по-друге прийняти рішення та надати дозвіл на встановлення обладнання має безпосередньо керівництво бізнесу, власник приміщення.

Самооборона, Правий сектор, преставники громадських організацій, брифінг гральний бізнес, миттєва державна лотереяЩо стосується болючого питання – хабарництва, представники громади попередили про надання хабара представникам силових структур та державних контролюючих органів , поклавши відповідальність за надання «допомоги» на совість керівництва, нагадавши про пусту казну , «НЕБЕСНУ СОТНЮ» та ідеї за які боролась небайдужа нація.

Взагалі зустріч пройшла в конструктивному руслі. Бажання дійти до логічного завершення, спільного знаменника, відчувалось з обох сторін.

Корупціонери Буковини

29 коментарів

 1. Андрій. коментує:

  Я на фото побачив ще одну особу яка не набагато втікла від Руслана, це Унгурян Деніс він є головою ГО ” молодь Буковини” вроді таку має назву ця громадська організація. Що хочу повідомити що зовсім не давно у Деніса був Благодійний Фонд”Ангел” і він у Вижниці збирав гроші на дітей а сам тратив їх на свої потреби, у нього була кримінальна справа але теж все порішав. Гроші ж були. !!!!!!!! Ще один борець за світле майбутне.

 2. Андрій коментує:

  Кожна людина індивідуальність .Чи грати вирішує самостійно .Краще грати чим воювати.Потрібно все легалізувати і платити податки в казну ,а міліція має. охороняти своїх громадян ,а не покривати чужий бізнес .Апаратам так ,а міліція нехай курить бамбук.

 3. микола коментує:

  Я вважаю миттєва лотерея повинна існувати, дорослі люди самі повинні вирішувати як проводити своє дозвілля до того ж ніхто не примушує грати,кожен сам робить свій вибір.В цей складний для держави час,їй не завадить податок від лотереї для зміцнення економіки країни!

 4. Народ коментує:

  А де зарас шановне панство ” Правий сектор” Ваш друг Кошурба Руслан?

 5. М-1 коментує:

  В Криму, в бігах, вже там розповідає як він любить матушку” Росію” і яка погана Україна. От такій собі патріот.

 6. андрій коментує:

  треба легалізувати ігрові автомати і накласти податок на один ігровий автомат 1000гр і тодиі легше контролювати цей бізнес податковій.а якшо контроль буде проводитись через касові апарати то знову обман треба все спростити.бюджет украіни зароблятиме.

 7. Василь коментує:

  Підтримую.

 8. Буковинець коментує:

  Кошурба зарас патріот Росії

Напишіть відгук